Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Usiłowanie zabójstwa przez pracodawcę. Śledztwo przedłużone

0
Podziel się:

Ofiara została brutalnie poraniona i porzucona w lesie.

Usiłowanie zabójstwa przez pracodawcę. Śledztwo przedłużone
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

Do czerwca przedłużyła prokuratura śledztwo w sprawie usiłowania zabójstwa 23-letniego mieszkańca Katowic, Dominika B. przez pracodawcę i jego współpracownika. Mężczyzna został brutalnie poraniony i porzucony w lesie w okolicy Grójca (Mazowieckie).

Jak poinformował zastępca szefa Prokuratury Rejonowej w Grójcu Adam Bogusłowicz, śledztwo zostało przedłużone do 3 czerwca. Prokuratura czeka na opinię z zakresu badań biologicznych i traseologicznych zabezpieczonych śladów.

Dwaj podejrzani: 29-letni Szymon F. właściciel firmy, w której pracował pokrzywdzony Dominik B. oraz 21-letni Mateusz R., będą przebywać w areszcie tymczasowym co najmniej do 3 maja. W przypadku Mateusza R. prowadzona jest obserwacja psychiatryczna.

23-letni Dominik B. z Katowic pojechał do Warszawy w poszukiwaniu zarobku. Pracował na czarno w firmie budowlanej. Gdy od pracodawcy nie mógł wyegzekwować wypłaty, zagroził, że doniesie do Państwowej Inspekcji Pracy. Wtedy szef wraz z innym mężczyzną wywiózł go do lasu. Tam mężczyźni najpierw kazali 23-latkowi wykopać dół, a potem brutalnie pobili. Mężczyzna miał połamane i odcięte cztery palce oraz liczne rany cięte głowy i karku. Pozostawiony w lesie, dotarł do drogi krajowej nr 7, gdzie znaleźli go kierowcy.

Czytaj więcej w Money.pl
Kradł benzynę. Ten sam sposób zadziałał na 18 stacjach - _ Człowiek ten jest nam dobrze znany _ - potwierdziła policja.
Brutalnie zamordował swoich rodziców Nawet dożywocie może grozić 30-letniemu mężczyźnie oskarżonemu o zabójstwo swoich rodziców.
Śledztwo w sprawie znikających krzyży Do końca stycznia przedłużyła prokuratura śledztwo w sprawie ewentualnego przekroczenia uprawnień przez komendanta miejskiego policji w Radomiu.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)