Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
strzelanina w usa
01.03.2013 07:00

USA: Zatrzymano sprawcę strzelaniny w Las Vegas

26-letni Ammar Harris, który już wcześniej był notowany w policyjnych kartotekach, zostanie przekazany w ręce funkcjonariuszy z Las Vegas i tam stanie przed sądem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(freefotouk/CC BY-NC 2.0/Flickr)

W Los Angeles zatrzymano wczoraj domniemanego sprawcę strzelaniny w Las Vegas, w której 21 lutego zginęły trzy osoby - poinformowała agencja AFP, powołując się na lokalną policję.

26-letni Ammar Harris, który już wcześniej był notowany w policyjnych kartotekach, zostanie przekazany w ręce funkcjonariuszy z Las Vegas i tam stanie przed sądem.

Jest podejrzewany o zastrzelenie w zeszłym tygodniu rapera Kenny'ego Clutcha na jednym z najbardziej ruchliwych skrzyżowań w Las Vegas i w pobliżu najsłynniejszych kasyn w tym mieście.

Auto, którym jechał Clutch, uderzyło następnie w taksówkę. Pojazd stanął w płomieniach. Zginęli 62-letni taksówkarz i jego pasażer.

Była to już piąta strzelanina w Las Vegas od grudnia 2012 roku. Mimo to szeryf tego miasta zapewnia, że mieszkańcy i turyści nie mają powodów do obaw. "Las Vegas jest bezpiecznym miejscem do życia, pracy i odwiedzin" - powiedział.

Co roku Las Vegas odwiedza ok. 40 mln turystów.

Czytaj więcej w Money.pl
Chcieli ugasić pożar, zostali zastrzeleni Uzbrojony mężczyzna zastrzelił wczoraj dwóch strażaków, którzy przybyli do gaszenia pożaru w mieście Webster.
Kolejna strzelanina w Stanach. W Las Vegas Do strzelaniny doszło na jednym z najbardziej ruchliwych skrzyżowań, w pobliżu najsłynniejszych kasyn.
Nastolatek zastrzelił w weekend 5 osób? W sobotę w nocy w podmiejskim domu znaleziono zastrzelonych dwoje dorosłych i troje dzieci.
Tagi: strzelanina w usa, pożar, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz