Notowania

usa
15.04.2013 19:54

USA: Sześciolatek za kierownicą. Zatrzymała go policja

Chłopiec z miejscowości Lapeer w stanie Michigan wziął kluczyki do rodzinnego Forda Taurusa o 7:30 rano, kiedy jego rodzice jeszcze spali.

Podziel się
Dodaj komentarz
(cliff1066/CC/Flickr)

*Sześciolatek z amerykańskiego stanu Michigan urządził sobie przejażdżkę samochodem rodziców. Po kilku kilometrach został zatrzymany przez innych kierowców. *

Chłopiec z miejscowości Lapeer w stanie Michigan wziął kluczyki do rodzinnego Forda Taurusa o 7:30 rano, kiedy jego rodzice jeszcze spali.

Nie był jednak zbyt dobrym kierowcą. Wyjeżdżając z podwórka otarł auto o znak drogowy a potem jechał zygzakiem. Gdy po przejechaniu 5 kilometrów zatrzymał się na chwilę, inni kierowcy zablokowali jego samochód i zadzwonili po policję.

Kiedy funkcjonariusze zapytali go, dokąd jechał, sześciolatek odpowiedział, że do warsztatu samochodowego, by naprawić auto. Mówił też, że planował wstąpić do chińskiej restauracji, w której poprzedniego wieczora był z rodzicami.

Policjanci nie wiedzą jak chłopcu udało się jechać Taurusem, bo nawet po przesunięciu do przodu siedzenia kierowcy ledwie sięgał do pedałów. Poza tym nigdy wcześniej nie siedział za kierownicą. Sześciolatek wyjaśnił, że nauczył się jeździć obserwując swego ojca.

Czytaj więcej w Money.pl
Połknął kosztowny pierścionek. Odzyskali go Pracownicy sklepu zeznali, że wziął jeden z nich, a potem połknął, co zarejestrowały sklepowe kamery.
Pustelnik złodziejem. Ukrywał się 27 lat Aby uniknąć wykrycia, nie rozpalał ognisk. W czasie ostrych zim spał w kilku śpiworach.
Stuletni kierowca staranował 9 dzieci Sprawca wypadku powiedział, że zawiodły hamulce jego auta.
Tagi: usa, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz