Notowania

strzelanina w usa
05.11.2013 12:46

USA: mężczyzna strzelający w centrum handlowym nie żyje

Amerykańskie władze poinformowały, że mężczyzna, który strzelał w okolicy centrum handlowego Garden State Plaza Mall w mieście Paramus niedaleko Nowego Jorku, został znaleziony.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Amerykańskie władze poinformowały, że mężczyzna, który strzelał w okolicy centrum handlowego Garden State Plaza Mall w mieście Paramus niedaleko Nowego Jorku, został znaleziony martwy. Z relacji wynika, że 20-latek popełnił samobójstwo.

Prokurator hrabstwa Bergen John Molinelli powiedział, że ciało Richarda Shoopa znaleziono na tyłach centrum handlowego. Poinformował, że Shoop zastrzelił się z tej samej broni, której użył na terenie centrum handlowego, znajdującego się ok. 35 km na północny zachód od Manhattanu. Podkreślił też, że poza zamachowcem nikt nie odniósł obrażeń.

W poniedziałek tuż po godz. 21 czasu lokalnego mężczyzna ubrany na czarno i w czarnym kasku na głowie oddał do pięciu strzałów w okolicy Garden State Plaza Mall.

Burmistrz Paramusu, Richard LaBarbiera, poinformował, że tysiące osób przebywających w centrum handlowym w chwili ataku zostało ewakuowanych. _ Wszyscy są bezpieczni, nikt nie został ranny _ - dodał.

ZOBACZ RELACJĘ Z AKCJI W CENTRUM HANDLOWYM (ang):

Wcześniej kilkaset osób podało na Twitterze, że wyprowadzili ich z budynku funkcjonariusze policji stanowej.

Garden State Plaza Mall jest największym centrum handlowym w okolicy. Mieści się w nim ponad 270 sklepów.

Czytaj więcej w Money.pl
Strzelanina w USA. Jest wielu rannych Wśród 11 rannych krwawych porachunków w Chicago jest trzyletnie dziecko. Według nieoficjalnych informacji, zostało postrzelone w twarz.
Tragiczny bilans strzelaniny w Waszyngtonie. Nowe doniesienia Do strzelaniny doszło w Navy Yard, nieczynnej stoczni i fabryce broni, które obecnie służą za siedzibę Dowództwa Systemów Morskich.
Tagi: strzelanina w usa, strzelanina, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz