Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

USA ostrzegają Amerykanów przebywających za granicą

0
Podziel się:

Jesteśmy głęboko zaniepokojeni nieustającym zagrożeniem atakami terrorystycznymi, demonstracjami oraz aktami przemocy - mówią przedstawiciele USA.

USA ostrzegają Amerykanów przebywających za granicą
(PAP/EPA)
bELbaTKd

Departament Stanu USA ostrzegł swoich obywateli przed wymierzonymi w nich atakami terrorystycznymi i wezwał do zachowania jak najdalej posuniętej ostrożności w związku z niedawnymi atakami terrorystycznymi we Francji.

Departament Stanu apeluje do Amerykanów w oświadczeniu o podjęcie _ wszelkich kroków mających na celu zachowanie bezpieczeństwa _ oraz _ zachowanie jak największej czujności _.

_ Jesteśmy głęboko zaniepokojeni nieustającym zagrożeniem atakami terrorystycznymi, demonstracjami oraz aktami przemocy wymierzonymi w amerykańskich obywateli oraz amerykańskie interesy za granicą kraju _ - głosi komunikat resortu.

bELbaTKf

Biały Dom poinformował, że w związku z zamachami terrorystycznymi prezydent Barack Obama jest na bieżąco informowany o sytuacji we Francji przez doradcę do spraw bezpieczeństwa narodowego Lisę Monaco.

_ Prezydent będzie nadal otrzymywał uaktualnione raporty (w tej sprawie) _ - powiedział rzecznik Białego Domu Eric Schultz.

Czytaj więcej w Money.pl
Prezydent Francji: Nie jesteśmy bezpieczni Hollande zaapelował o czujność, jedność i mobilizację.
Mundurowi w podwyższonej gotowości Procedury, instytucje i funkcjonariusze są w pełni sprawne i zabezpieczają nas przed tego rodzaju atakiem - przekonuje Ewa Kopacz.
Umowa o wolnym handlu USA-UE. Co z kontrowersyjnym zapisem umowy? We wtorek Komisja Europejska zaprezentuje wyniki konsultacji ws. klauzuli rozstrzygania sporów państwo-inwestor.
bELbaTKG
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)