Notowania

Przejdź na
urban
15.05.2013 11:15

Urban kontra Tusk w sądzie

Wydawca tłumaczy, że to miał być żart primaaprilisowy ale Donald Tusk żąda przeprosin w mediach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Bartłomiej Zborowski)

Premier Donald Tusk i naczelny tygodnika NIE Jerzy Urban w sądzie. Premier zarzuca wydawcy NIE naruszenie dóbr osobistych. Chodzi o fałszywy zapis z rozmów premiera podczas meczu Polska-Ukraina.

Wydawca tłumaczy, że to miał być żart primaaprilisowy ale Donald Tusk żąda przeprosin w mediach. W sądzie na razie jeszcze się nie pojawił, obecny jest za to sam Jerzy Urban. Dziennikarzom oświadczył, że przepraszać nie zamierza czeka jednak na samego premiera.

Urban tłumaczył też, że publikacja nie mogła ukazać się pierwszego kwietnia bo tygodnik nie wychodzi codziennie. Pełnomoczka premiera nie chciała z dziennikarzami rozmawiać.
W tej chwili wszyscy czekają na zmianę sali, bo sąd nie przewidział, że sprawa wzbudzi takie zainteresowanie mediów.

Czytaj więcej w Money.pl
Tusk pozwał wydawcę "Nie". Za kiepski żart Pozew to efekt opublikowania przez tygodnik fałszywego stenogramu z rozmów premiera podczas meczu Polska-Ukraina.
Nowy minister ujawnia, co obiecał mu Tusk Nowomianowany minister sprawiedliwości otrzymał od Donalda Tuska aż trzy propozycje objęcia teki ministra.
Tuskowi grożą trzy lata więzienia i dwa miliony złotych kary. Innym politykom też Drobni inwestorzy przez ich nieuważne wypowiedzi mogą stracić duże pieniądze.
Tagi: urban, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz