Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Ukraina w Unii Europejskiej. Białoruska opozycja zachwala

0
Podziel się

Partia wyraziła nadzieję, że ukraińskie elity znajdą kompromis i podejmą decyzje, które otworzą drzwi do Europy wszystkim zwolennikom przemian na przestrzeni postsowieckiej.

Ukraina w Unii Europejskiej. Białoruska opozycja zachwala
(AP/Fotolink/East News)
bEqBfhJx

Zjednoczona Partia Obywatelska zapewnia o solidarności ze zwolennikami eurointegracji na Ukrainie, którzy wyszli na ulicę, by jeszcze raz potwierdzić swoje przywiązanie do europejskich wartości i standardów. Oświadczenie tej treści publikują dziś opozycyjne białoruskie portale internetowe.

_ - Jesteśmy z tymi, dla kogo wybór europejski to cel i przyszłość - napisano w oświadczeniu. - Dziś w Kijowie decyduje się nie tylko los Ukraińców, ale i wszystkich zwolenników zmian na przestrzeni postsowieckiej _.

ZPO wyraża nadzieję, że ukraińskie elity znajdą kompromis i podejmą _ decyzje, które otworzą drzwi do Europy wszystkim zwolennikom przemian na przestrzeni postsowieckiej _.

bEqBfhJz
Czytaj więcej w Money.pl
Łukaszenka szanuje decyzję Ukrainy Prezydent Białorusi szanuje decyzję Ukrainy o stowarzyszeniu z UE. Aleksander Łukaszenka mówił o tym w Mińsku przyjmując premiera Ukrainy Mykołę Azarowa.
"Jesteśmy bardzo wdzięczni Białorusi" Premier Ukrainy Mykoła Azarow wyraził wdzięczność władzom Białorusi za zrównoważone stanowisko w sprawie planów podpisania przez Ukrainę w listopadzie umowy stowarzyszeniowej z Unią Europejską.
Półtora roku kolonii dla opozycjonisty Adwokat skazanego zapowiedział apelację, gdyż jego zdaniem wyrok jest zbyt wysoki.
bEqBfhKa
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)