Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Udawała pracownicę socjalną i okradała staruszków

0
Podziel się:

Oszustka była już wcześniej karana za podobne przestępstwo. Po zakończeniu kary wróciła jednak do tego procederu.

Udawała pracownicę socjalną i okradała staruszków
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)
bFfBMeAB

W powiecie kłodzkim (Dolnośląskie) zatrzymano oszustkę, która podawała się za pracownicę socjalną i okradała starsze osoby. Policjanci apelują do innych poszkodowanych, by zgłaszali się na komisariat.

Ja poinformowała dziś oficer prasowa kłodzkiej policji Katarzyna Gancarczyk, oszustka była już wcześniej karana za podobne przestępstwo. Po zakończeniu kary wróciła jednak do tego procederu.

_ - Podjęliśmy dochodzenie po zgłoszeniu trzech przypadków kradzieży. Łupem 35-letniej kobiety padło ponad 37 tysięcy zł, ale podejrzewamy, że okradła więcej osób. Dlatego apelujemy do innych poszkodowanych, by zgłaszali się na komisariat _ - dodała Gancarczyk.

bFfBMeAD

Sąd zastosował wobec podejrzanej trzymiesięczny areszt. Grozi jej 5 lat więzienia.

Czytaj więcej w Money.pl
Wyłudzał "na wnuczka" i ukrył się w Polsce Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna oszukał co najmniej 17 osób. Sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.
Zmieniał tożsamość i wyłudzał kredyty Mężczyzna sądu został aresztowany na trzy miesiące. Odpowie za oszustwa i fałszowanie dokumentów. Grozi mu do 12 lat więzienia.
Udawała dziennikarkę, trafiła do więzienia Kobietę ujęto w Łodzi na podstawie listu gończego wydanego przez zielonogórską prokuraturę.
bFfBMeBe
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)