Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Uciekł z aresztu. Po 34 godzinach wpadł w ręce policji

0
Podziel się:

Mężczyzna uciekł ze spacerniaka w sobotę około południa. 29-latek, podejrzany o kradzieże z włamaniami, przebywał w areszcie od ponad 3 miesięcy.

Uciekł z aresztu. Po 34 godzinach wpadł w ręce policji
(East News)

34 godziny przebywał na wolności 29-latek, który uciekł w sobotę (21.12) ze spacerniaka w areszcie w Ostrowie Wielkopolskim. Policja zatrzymała go wczoraj po godzinie 22 - poinformował dziś rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak.

_ Uciekinier ukrywał się na jednej z posesji w miejscowości Jelitów pod Ostrowem Wielkopolskim. W sprawie zatrzymano jeszcze trzy osoby, które mogły pomagać w ucieczce bądź ukrywaniu się _ - powiedział Borowiak.

Mężczyzna uciekł ze spacerniaka ostrowskiego aresztu w sobotę, około południa. 29-latek, podejrzany o kradzieże z włamaniami, przebywał w areszcie od ponad 3 miesięcy. Za ucieczkę grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Jak poinformował rzecznik prasowy dyrektora okręgowego służby więziennej w Poznaniu mjr Maciej Gołębiowski, w sprawie powołany został zespół, który ma wyjaśnić, jak doszło do ucieczki i jakie były motywy działania uciekiniera. _ - Musimy sprawdzić, czy doszło do błędu ludzkiego, czy do awarii systemów bezpieczeństwa _ - dodał.

Czytaj więcej w Money.pl
Zastraszał i zmuszał kobiety do prostytucji W mieszkaniu i w samochodzie zatrzymanego 37-letniego sutenera zabezpieczono m. in. maczetę, kij baseballowy, kastet, broń gazową oraz ok. 6 tys. zł.
Zatrzymani po napadzie na konwój 30-letnia Karolina P. została zatrzymana na ul. Grójeckiej w Warszawie. Samochód, którym jechała, został zablokowany przez radiowozy. 32-letniego Arkadiusza M. zatrzymano w jego mieszkaniu.
Gwałciciel szukał ofiar w tramwajach Wojciech W. obserwował młode kobiety w krakowskich środkach komunikacji masowej, następnie szedł za nimi i atakował. Grożąc nożem doprowadzał je do poddania się tzw. innym czynnościom seksualnym.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)