Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Ucieczka z więzienia. Wpadli w ręce policji

0
Podziel się:

Grecka policja poinformowała w niedzielę, że złapała trzech z 11 uciekinierów z więzienia Trikala (pod Larisą), które w piątek zaatakowała grupa uzbrojona w broń automatyczną i granaty.

Ucieczka z więzienia. Wpadli w ręce policji
(Prebranac/Dreamstime)

Grecka policja poinformowała wczoraj, że złapała trzech z 11 uciekinierów z więzienia Trikala (pod Larisą), które w piątek zaatakowała grupa uzbrojona w broń automatyczną i granaty.

Anonimowy funkcjonariusz powiedział, że wśród zatrzymanych prawdopodobnie jest autor planu ucieczki. Atak na więzienie był częścią tego planu. W czasie wymiany ognia dwóch strażników zostało rannych.

Wszyscy zbiegowie są Albańczykami. Dwóch z nich złapano w sobotę, trzeciego w niedzielę. Wciąż trwają poszukiwania pozostałych uciekinierów. Trwa też dochodzenie w sprawie ataku.

Czytaj więcej w Money.pl
11 więźniów uciekło z więzienia. Są groźni Dwaj ze zbiegów zostali odnalezieni w pobliskim kościele i aresztowani. Wszyscy uciekinierzy są Albańczykami.
Wyłapują Hiszpanów i Greków. Wysyłają ich... _ Niby jadą na wakacje, a w bagażu mają dyplomy szkolne i listy pożegnalne _ - mówią inspektorzy na lotnisku Dulles.
Cypr sprzeda banki w Grecji. Zgodzili się Ministrowie finansów państw strefy euro wyłączyli greckie filie cypryjskich banków spod obowiązywania kontrowersyjnego podatku od wkładów bankowych.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)