Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Turbulencje w samolocie. Są ranni

0
Podziel się:

Boeing 777 musiał awaryjnie lądować na lotnisku Narita, niedaleko Tokio.

Turbulencje w samolocie. Są ranni
(brytta/iStockphoto)
bFeXehpN

Kłopoty samolotu linii American Airlines lecącego z Seulu do Dallas. Z powodu turbulencji Boeing 777 musiał awaryjnie lądować na lotnisku Narita, niedaleko Tokio.

Według japońskiej telewizji NHK, 14 osób zostało lekko rannych. Na pokładzie samolotu było w sumie 240 pasażerów i 15 członków załogi. American Airlines zapewnia o swoim wsparciu dla poszkodowanych.

Jak donosi Weather Channel, Boeing 777 wpadł w turbulencję niedaleko obszaru z gwałtownie nasilającą się burzą zimową z silnymi wiatrami.

bFeXehpP
Czytaj więcej w Money.pl
Za żart, że ma ebolę, wyrzucili go z samolotu Jeden z pasażerów samolotu lecącego z USA na Dominikanę kichnął i zażartował, że ma ebolę. Lekarze w specjalnych kombinezonach wyprowadzili go z maszyny.
Nie polecisz do USA bez... naładowanej baterii Pasażerowie wybierający się do USA z laptopem, telefonem komórkowym, iPadem nie zostaną wpuszczeni na pokład, jeśli będą mieli wyładowaną baterię.
Bomba w butach? Nowy sposób terrorystów Amerykańskie ministerstwo bezpieczeństwa narodowego ostrzegło linie lotnicze przed terrorystami, mogącymi próbować wniesienia na pokład samolotów materiałów wybuchowych ukrytych w obuwiu.
bFeXehqq
wiadomości
KOMENTARZE
(0)