Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
zabójstwo
19.09.2012 13:19

Tragedia w rodzinie zastępczej. Będzie areszt

Na trzy miesiące zatrzymana zostanie Anna Cz., pod opieką której zmarła dwójka dzieci, którymi miała opiekować się jako matka zastępcza.

Podziel się
Dodaj komentarz
(filo/iStockphoto)

3 miesiące aresztu dla Anny Cz. podejrzanej o spowodowanie śmierci dwójki dzieci, które były pod jej opieką. O takiej decyzji poinformowała dziś sędzia sądu rejonowego w Wejherowie Izabela Frąckowiak - Aleksiejew.

- _ Sąd postanowił zastosować środek zapobiegawczy w postaci aresztu tymczasowego na okres trzech miesięcy od 17 września 2012 roku do 18 grudnia 2012 roku _ - zapowiedziała sędzina.

Decyzja w sprawie męża kobiety, Wiesława Cz., ma zapaść później.

W odstępie dwóch miesięcy w rodzinie zastępczej zmarło dwoje dzieci: 3-letni Kacper i jego siostra, 5-letnia Klaudia.

Dwa dni temu policja zatrzymała Annę i Wiesława Cz. Mężczyzna otrzymał zarzut znęcania się nad dziećmi oraz pobicia małego Kacpra ze skutkiem śmiertelnym, w porozumieniu z żoną. Anna Cz. oprócz tych samych zarzutów, jest podejrzana o zabójstwo 5-letniej Klaudii.

Czytaj więcej w Money.pl
Nie żyje dwoje dzieci. Jak doszło do tragedii? Rzecznik Praw Dziecka zlecił dokładną kontrole wszystkich instytucji, które zajmowały się nadzorem nad rodziną z Pucka.
Zabił 16-latkę? Podejrzany wreszcie w areszcie Podłożył materiały wybuchowe pod bramy szkoły, bo miał osobiste porachunki z dyrektorem szkoły - taką hipotezę ma włoska policja.
Zarzuty za zabójstwo wiceprezydenta Łomży Usłyszeli je czterej mężczyźni zatrzymani przez policję. Najprawdopodobniej zostaną w areszcie.
Tagi: zabójstwo, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz