Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

To rekordowy przemyt papierosów

0
Podziel się:

W pociągu celnicy znaleźli 60 i pół tysiąca paczek papierosów o wartości ponad 700 tysięcy złotych.

To rekordowy przemyt papierosów
(PIOTR NIEMIEC/East News)

Bialscy celnicy udaremnili we współpracy ze strażnikami granicznymi z Terespola rekordowy przemyt papierosów.

W pociągu towarowym relacji Brześć-Kobylany znaleźli 60 i pół tysiąca paczek papierosów o wartości ponad 700 tysięcy złotych.Kontrabanda ukryta była pod jadącymi z Białorusi balami drewna świerkowego.

Po wielogodzinnym rozładunku w Małaszewiczach okazało się, że jest to 121 owiniętych folią kartonowych pudeł, w których znajdowało się 60 i pół tysiąca paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy.

Ich wartość wyceniono na blisko 720 tysięcy złotych. Obecnie Urząd Celny w Białej Podlaskiej stara się ustalić nadawcę przesyłki oraz to, gdzie miała ona trafić.

To już kolejna udaremniona próba przemytu papierosów w pociągu towarowym. W połowie marca bialscy celnicy i strażnicy graniczni znaleźli w podobny sposób ponad 18 tysięcy paczek.

Czytaj więcej w Money.pl
Tak chcieli przemycić papierosy za 4 mln Prawie 400 tys. paczek papierosów o szacunkowej wartości rynkowej 4 mln zł znaleźli podlascy celnicy w polskiej ciężarówce skontrolowanej niedaleko granicy z Litwą.
Jechał autokarem. W walizce miał milion euro Aż 999 900 euro w gotówce znaleźli francuscy celnicy z Alzacji. Ich właściciel jechał autokarem z Hiszpanii do Polski.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)