Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
więzienia cia
12.12.2014 09:20

Tajne więzienia CIA. Kwaśniewski nie wiedział o milionach dolarów?

Były prezydent przypomniał, że pieniądze od CIA przepływały od początku lat 90. XX wieku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Witold Rozbicki/Reporter)

Były prezydent liczy, że sprawę przekazywania amerykańskich pieniędzy polskiemu wywiadowi wyjaśni sejmowa komisja służb specjalnych.

Gość radiowej Jedynki, komentując doniesienia o 30 mln dolarów od CIA, przeznaczonych w 2003 roku dla polskiej Agencji Wywiadu, zapewnił, że wtedy jako prezydent nie wiedział o sprawie.

_ To są sprawy, które się działy na poziomie wywiadu _ - zaznaczył były prezydent. Zastrzegł, że zgodnie z prawem wywiad mógł korzystać z zagranicznych środków.

Aleksander Kwaśniewski przypomniał, że pieniądze od CIA przepływały od początku lat 90. XX wieku. Też od tego czasu co roku wywiad rozliczał się z nich przez sejmową komisją służb specjalnych, która teraz może zbadać sprawę i zobaczyć, czy pieniądze te się _ nie rozpływały _.

Czytaj więcej w Money.pl
Tajny raport CIA. Kwaśniewski: Jest szokujący -_ Ten raport jest szokujący. Agencja amerykańska oszukiwała własnego prezydenta _- powiedział dziś Kwaśniewski.
Raport o torturach CIA. Senat odtajni dokument - _ Robiliśmy rzeczy, które były niezgodne z naszymi wartościami. Torturowaliśmy niektórych ludzi _ - powiedział Obama.
Tagi: więzienia cia, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz