Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
handel narkotykami
16.03.2012 21:27

Szwed skazany na 28 lat więzienia za handel narkotykami w Kambodży

Sąd w Kambodży skazał obywatela Szwecji na 28 lat więzienia za handel narkotykami i ich produkcję.

Podziel się
Dodaj komentarz
(podfoto/iStockphoto)

Sąd w Phnom Penh skazał obywatela Szwecji na 28 lat więzienia za handel narkotykami i ich produkcję. Taki sam wyrok usłyszała wietnamska dziewczyna Szweda.

30-letni Nicki Christoffer Ekelund i jego towarzyszka będą też musieli zapłacić grzywny po 120 mln rieli (około 30 tys. dolarów) - poinformował przedstawiciel sądu Sin Visal.

Zapasy kokainy, metamfetaminy i ecstasy oraz materiały do produkcji narkotyków policja kambodżańska odkryła w domu Szweda i Wietnamki podczas ich aresztowania w czerwcu 2011 roku.

Czterech mieszkańców Kambodży, którzy również byli oskarżeni o handel narkotykami, otrzymało kary sześciu lat więzienia i grzywny wysokości 15 mln rieli (3750 dolarów). Adwokat Ekelunda Ek Vannak poinformował, że jego klient będzie odwoływał się od wyroku.

Czytaj o sytuacji w Kambodży w Money.pl
Zabili jedną czwartą narodu. Ruszył proces W Phnom Pehn rozpoczął się proces trzech najwyższych rangą żyjących przywódców Czerwonych Khmerów, oskarżonych o ludobóstwo i zbrodnie przeciwko ludzkości.
Kolejny dzień walk Tajlandii i Kambodży Choć podpisano zawieszenie broni, na granicy pomiędzy Tajlandią i Kambodżą trwa wymiana ognia.
Tagi: handel narkotykami, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz