Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
zabójstwo
23.06.2013 10:00

Szaleniec zabił w Szanghaju sześć osób

Jak poinformowała dzisiaj chińska agencja prasowa Xinhua, ofiarami są jego czterej koledzy z pracy, taksówkarz i żołnierz.

Podziel się
Dodaj komentarz
(egorgrebnev/CC/Flickr)

*Jak poinformowała dzisiaj chińska agencja prasowa Xinhua, ofiarami są jego czterej koledzy z pracy, taksówkarz i żołnierz. *

Pierwszą ofiarą 62-letniego mężczyzny był jego kolega, którego zabił ciężkim narzędziem podczas sprzeczki w ich zakładzie pracy - fabryce chemicznej. Później zabrał ze swego mieszkania broń palną i z niej zastrzelił kierowcę taksówki, którą poruszał się po mieście.

Po zamordowaniu kierowcy, zabójca sam zasiadł za kierownicą taksówki i pojechał przed bramę jednostki wojskowej, gdzie zastrzelił wartownika. Napastnik zabrał broń żołnierza i wrócił do pracy. Tam zamordował kolejnych trzech kolegów. Po tych zabójstwach został zatrzymany przez policję. Jak poinformował dziennik _ Xinmin Wanbao _, wśród zabitych jest dyrektor fabryki.

Czytaj więcej w Money.pl
Podejrzany o zabójstwo zgłosił się na policję Od stycznia tego roku poszukiwany był listem gończym.
To on uciął maczetą rękę? Areszt dla 36-latka 36-letni mieszkaniec Żyrardowa był od marca poszukiwany za usiłowanie zabójstwa przy użyciu broni palnej. Policjanci zatrzymali go w Poznaniu
Zamieszki w Szwecji. Przez zabójstwo Grupy młodzieży zaatakowały policjantów w dzielnicy Husby na przedmieściu Sztokholmu, podpaliły również samochody i budynek parkingu.
Tagi: zabójstwo, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz