Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Sytuacja na Ukrainie. Wysłannik ONZ rozmawiał z władzami

0
Podziel się:

Na Ukrainę przybył Robert Serry, specjalny wysłannik sekretarza generalnego ONZ Ban Ki Muna. Serry spotkał się już z przewodniczącym parlamentu i p.o. prezydenta Ołeksandrem Turczynowem.

Sytuacja na Ukrainie. Wysłannik ONZ rozmawiał z władzami
(AP/Fotolink/East News)
bEKptGyJ

Na Ukrainę przybył Robert Serry, specjalny wysłannik sekretarza generalnego ONZ Ban Ki Muna. Serry spotkał się już z przewodniczącym parlamentu i p.o. prezydenta Ołeksandrem Turczynowem - poinformowały Narody Zjednoczone.

Ban Ki Mun wezwał Ukraińców do pokojowego rozwiązywania problemów, do dialogu i współpracy nad długofalowym rozwiązaniem kompromisowym dla ich kraju.

Sekretarz generalny ONZ podkreślił, że z politycznego procesu przemian na Ukrainie nikt nie może być wykluczony.

bEKptGyL
Czytaj więcej w Money.pl
Zachód "5 kroków z tyłu" Zachód był zawsze pięć kroków w tyle w sprawie Ukrainy, wciąż nie wszyscy zrozumieli, że reżim upadł - uważa ekspert Adrian Karatnycky z waszyngtońskiej Rady Atlantyckiej.
Rosja o Janukowyczu: "Pod presją zachodu" Tak podsumowuje ostatnie wydarzenia na Ukrainie rządowy dziennik Rossijskaja Gazieta.
Na Ukrainie długo jeszcze nie będzie spokoju Ekspertka twierdzi, że nie ma prostych rozwiązań, a Majdan pokazał słabość Unii.
bEKptGzm
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)