Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Strzelanina w USA. Sprawca ma 12 lat

0
Podziel się:

Chłopiec przemycił do szkoły strzelbę myśliwską kalibru 5 mm w torbie, a potem pojawił się na sali gimnastycznej, gdzie zebranych było około 500 uczniów i zaczął strzelać.

Strzelanina w USA. Sprawca ma 12 lat
(Polaris/East News)

W mieście Roswell na południowym wschodzie amerykańskiego stanu Nowy Meksyk chłopiec przemycił do szkoły strzelbę myśliwską kalibru 5 mm w torbie, a potem pojawił się na sali gimnastycznej, gdzie zebranych było około 500 uczniów i zaczął strzelać.

13-letnia dziewczynka i 11-letni chłopiec zostali ranni. W środę dziewczynka, która przeszła operację była już w stanie stabilnym. Chłopiec, operowany dwukrotnie, jest nadal w stanie krytycznym.

Lekko ranny został John Masterson, nauczyciel, który zdołał rozbroić chłopca, skłoniwszy go wcześniej do opuszczenia broni.

Czytaj więcej w Money.pl
Strzelał do dzieci. Są w stanie krytycznym Co najmniej dwoje dzieci zostało dzisiaj rannych w strzelaninie w szkole w mieście Roswell na południowym wschodzie amerykańskiego stanu Nowy Meksyk.
To było pierwsze spotkanie Kerry'ego z... Sytuacja w Syrii, negocjacje izraelsko-palestyńskie i wolność religijna w USA to niektóre tematy rozmowy Johna Kerry'ego z arcybiskupem Pietro Parolinem.
Robot, który podąży za Tobą i poniesie Twoje zakupy Budgee to "inteligentny" wózek na zakupy, który pomoże w drodze ze sklepu kobietom, osobom starszym czy niepełnosprawnym. A przynajmniej taka jest idea jego stworzenia.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)