Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
strzelanina
29.11.2013 07:34

Strzelanina w szpitalu psychiatrycznym. Sprawca na wolności

Według nieoficjalnych informacji w czasie, gdy oddano strzały, w łazience mógł przebywać Janusz K., pseudonim Bokserek, który jest w krakowskim szpitalu na obserwacji psychiatrycznej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

Do strzelaniny doszło wczoraj wieczorem w szpitalu psychiatrycznym im. Babińskiego w Krakowie. Nikt nie ucierpiał; policja poszukuje napastnika - poinformował rzecznik małopolskiej policji Mariusz Ciarka.

aktualizacja 08:15:00

Jak mówił wczoraj w godzinach wieczornych policjanci otrzymali zgłoszenie od personelu szpitala; usłyszano dwa huki przypominające wystrzały z pistoletu. Podczas oględzin w jednej z łazienek znaleziono dwie tzw. przestrzeliny na szybie. Strzelano z zewnątrz budynku.

_ Nikt nie został ranny, nikt nie ucierpiał. Policja cały czas prowadzi czynności _ - zaznaczył Ciarka.

Według nieoficjalnych informacji medialnych w czasie, gdy oddano strzały, w łazience mógł przebywać Janusz K., ps. _ Bokserek _, który jest w krakowskim szpitalu na obserwacji psychiatrycznej. Trzy miesiące temu próbował on wnieść broń do samolotu, a kilka lat temu był oskarżony o udział w gangu _ Marchewy _.

Czytaj więcej w Money.pl
Sprawca strzelaniny cierpiał na paranoję 34-letni Alexis słyszał głosy w swojej głowie i cierpiał na zaburzenia snu. Od sierpnia był leczony z powodu problemów psychicznych.
Strzelał do ludzi przed barem. Szukają sprawcy Jeden z rannych w ciężkim stanie przebywa w zielonogórskim szpitalu, życie drugiego nie jest zagrożone
Groził księdzu, że odstrzeli mu kolana Według relacji policji i samego duchownego, mężczyzna wtargnął na teren kancelarii Kościoła Chrystusa Zbawiciela i groził księdzu wikariuszowi atrapą broni.
Tagi: strzelanina, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz