Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Strzelanina w szkole w Kolorado. Są ofiary

0
Podziel się:

Przestępca, który dzisiaj postrzelił co najmniej dwie osoby w szkole na obrzeżach aglomeracji Denver w amerykańskim stanie Kolorado, popełnił samobójstwo.

Strzelanina w szkole w Kolorado. Są ofiary
(Polaris/East News)

Przestępca, który dzisiaj postrzelił co najmniej dwie osoby w szkole na obrzeżach aglomeracji Denver w amerykańskim stanie Kolorado, popełnił samobójstwo - poinformowała lokalna policja.

Do strzelaniny doszło w szkole średniej Arapahoe High School w miejscowości Centennial. Uczęszcza do niej 2,2 tys. uczniów. Według policji, napastnik był najprawdopodobniej uczniem tej szkoły i wszystko wskazuje na to, że sam się zastrzelił. Jedna z jego ofiar jest w stanie ciężkim i została przewieziona do szpitala. Na razie nie ujawniono, czy chodzi tu o chłopca, czy też o dziewczynę.

W 1999 roku w szkole średniej w położonej około 15 kilometrów na zachód od Centennial miejscowości Littleton dwóch nastolatków zastrzeliło 12 uczniów ze swej klasy i nauczyciela, a następnie popełniło samobójstwo.

W najbliższą sobotę przypada pierwsza rocznica masakry w szkole podstawowej w Newtown w stanie Connecticut, gdzie 20-letni Adam Lanza zastrzelił sześć nauczycielek i 20 dzieci po wcześniejszym zabiciu własnej matki w jej domu. Lanza popełnił samobójstwo zanim interweniujący policjanci weszli do budynku szkoły.

Czytaj więcej w Money.pl
Znamy los strzelca z centrum handlowego Amerykańskie władze poinformowały, że mężczyzna, który strzelał w okolicy centrum handlowego Garden State Plaza Mall w mieście Paramus niedaleko Nowego Jorku, został znaleziony.
Strzelanina w USA. Jest wielu rannych Wśród 11 rannych krwawych porachunków w Chicago jest trzyletnie dziecko. Według nieoficjalnych informacji, zostało postrzelone w twarz.
Obama chce rozmawiać o ataku paranoika Doradcy do spraw bezpieczeństwa narodowego przedstawią prezydentowi szczegóły strzelaniny w dowództwie służby materiałowej marynarki wojennej USA.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)