Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
praca policji
02.09.2012 16:30

Strzelanina w Katowicach. Mężczyzna z dyskoteki już w areszcie

Zatrzymany miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu. Zostanie przesłuchany dopiero jutro, wtedy przypuszczalnie usłyszy zarzuty.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter)

Katowiccy policjanci zatrzymali 29-latka, który dziś rano oddał kilka strzałów z pistoletu w dyskotece w centrum miasta. Nikt nie został ranny. Sprawca był pijany, nie miał pozwolenia na broń. Zostanie przesłuchany jutro.

Rzecznik katowickiej policji Jacek Pytel powiedział, że do strzelaniny w lokalu przy ul. Wawelskiej doszło w niedzielę ok. godz. 5 rano. _ Jak wstępnie ustalono, 29-letni mężczyzna, po kłótni z innymi uczestnikami zabawy, wyjął pistolet i wystrzelił z niego kilka pocisków. Była to broń na ostrą amunicję. Na szczęście nikt nie został ranny _ - powiedział Pytel.

Po oddaniu strzałów mężczyzna wybiegł z lokalu. Tam obezwładnili go funkcjonariusze. Zatrzymany miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu. Zostanie przesłuchany dopiero w poniedziałek, wtedy przypuszczalnie usłyszy zarzuty.

Wiadomo, że mężczyzna nie miał pozwolenia na broń. _ Będziemy sprawdzać w jaki sposób wszedł w posiadanie pistoletu _ - powiedział Pytel.

Tagi: praca policji, katowice, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz