Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
stosunki rosja-usa
27.09.2014 12:46

Stosunki Rosja-USA. Ławrow: nie będzie wyścigu zbrojeń

Szef rosyjskiego MSZ podczas spotkania z dziennikarzami zapewniał, że Rosja jest gotowa odeprzeć każde zagrożenie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Nie będzie wyścigu zbrojeń między Rosją a USA - oświadczył szef rosyjskiej dyplomacji Siergiej Ławrow. W rozmowie z dziennikarzami państwowej telewizji dyplomata zapewnił również, że władze Rosji zadbają o bezpieczeństwo kraju.

Według Ławrowa Moskwa zrobi wszystko, aby Rosjanie czuli się bezpieczni. Podkreślił przy tym, że nie ma mowy o udziale Rosji w wyścigu zbrojeń ze Stanami Zjednoczonymi.

- _ Dysponujemy odpowiednimi środkami i siłami, mamy też polityczną wolę i doskonałych specjalistów _- przekonywał Siergiej Ławrow w programie rosyjskiej telewizji państwowej. Minister dodał, że wszyscy pracują nad wzmocnieniem możliwości obronnych państwa, więc obywatele nie mają żadnych powodów do niepokoju.

Szef rosyjskiej dyplomacji podkreślił, że jednym z podstawowych interesów narodowych jest _ gotowość odparcia każdego zagrożenia _.

Czytaj więcej w Money.pl
Zakaz lotów nad Rosją? "Jestem przeciw" - _ To mogłoby stwarzać problemy pasażerom _ - zapewniał dziś szef rosyjskiego MSZ.
USA użyją wpływów by zakończyć konflikt Szefowie dyplomacji obydwu państw uzgodnili, że wszystkie dowody z zestrzelonego malezyjskiego samolotu pasażerskiego, powinny być udostępnione na potrzeby międzynarodowego śledztwa.
Rosja wyłączy GPS na swoim terytorium? Dojdzie do tego 1 czerwca, jeśli USA nie pozwolą Kremlowi na instalację własnych stacji w Ameryce.
Tagi: stosunki rosja-usa, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz