Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Stosunki Rosja-USA. Ławrow: nie będzie wyścigu zbrojeń

0
Podziel się:

Szef rosyjskiego MSZ podczas spotkania z dziennikarzami zapewniał, że Rosja jest gotowa odeprzeć każde zagrożenie.

Stosunki Rosja-USA. Ławrow: nie będzie wyścigu zbrojeń
(PAP/EPA)
bEUTTlmJ

Nie będzie wyścigu zbrojeń między Rosją a USA - oświadczył szef rosyjskiej dyplomacji Siergiej Ławrow. W rozmowie z dziennikarzami państwowej telewizji dyplomata zapewnił również, że władze Rosji zadbają o bezpieczeństwo kraju.

Według Ławrowa Moskwa zrobi wszystko, aby Rosjanie czuli się bezpieczni. Podkreślił przy tym, że nie ma mowy o udziale Rosji w wyścigu zbrojeń ze Stanami Zjednoczonymi.

- _ Dysponujemy odpowiednimi środkami i siłami, mamy też polityczną wolę i doskonałych specjalistów _- przekonywał Siergiej Ławrow w programie rosyjskiej telewizji państwowej. Minister dodał, że wszyscy pracują nad wzmocnieniem możliwości obronnych państwa, więc obywatele nie mają żadnych powodów do niepokoju.

bEUTTlmL

Szef rosyjskiej dyplomacji podkreślił, że jednym z podstawowych interesów narodowych jest _ gotowość odparcia każdego zagrożenia _.

Czytaj więcej w Money.pl
Zakaz lotów nad Rosją? "Jestem przeciw" - _ To mogłoby stwarzać problemy pasażerom _ - zapewniał dziś szef rosyjskiego MSZ.
USA użyją wpływów by zakończyć konflikt Szefowie dyplomacji obydwu państw uzgodnili, że wszystkie dowody z zestrzelonego malezyjskiego samolotu pasażerskiego, powinny być udostępnione na potrzeby międzynarodowego śledztwa.
Rosja wyłączy GPS na swoim terytorium? Dojdzie do tego 1 czerwca, jeśli USA nie pozwolą Kremlowi na instalację własnych stacji w Ameryce.
bEUTTlnm
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)