Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Stosunki Zachód-Rosja. Putin grozi: Odpowiemy na siłową presję

0
Podziel się:

W opinii Putina, Rosja nikomu nie grozi i wszystkie sporne kwestie jest gotowa rozwiązywać na drodze negocjacji.

Stosunki Zachód-Rosja. Putin grozi: Odpowiemy na siłową presję
(fot. Jedimentat44/ Creative Commons/flickr)

Rosja jest gotowa odpowiedzieć na siłowe naciski innych państw. Oświadczenie takie wygłosił prezydent Władimir Putin w trakcie posiedzenia komisji do spraw przemysłu wojskowego. Gospodarz Kremla zaznaczył, że jego kraj nie da się wciągnąć w wyścig zbrojeń.

W opinii Putina, Rosja nikomu nie grozi i wszystkie sporne kwestie jest gotowa rozwiązywać na drodze negocjacji. _ - Tak właśnie zamierzamy postępować _ - cytują wypowiedź prezydenta rosyjskie media. Władimir Putin podkreślił, że wyścig zbrojeń jest kosztowny i Moskwa nie da się w niego wciągnąć.

Zwrócił też uwagę, że niektóre kraje _ przy akompaniamencie dyskusji o międzynarodowym prawie prowadzą politykę siłowej presji _. Jednocześnie rosyjski prezydent zacytował byłego kanclerza Niemiec Otto von Bismarcka, który miał powiedzieć, że _ nieważne są zamiary, ale potencjał _. _ A my widzimy, jak potencjały rosną _ - dodał Władimir Putin.

Czytaj więcej w Money.pl
"Zaostrzenie sankcji grozi pożarem na świecie" Jeżeli Rosja przestanie być partnerem w rozwiązywaniu konfliktów międzynarodowych, to na świecie grozi wybuch pożaru - uważa Gabriel.
Tusk i Obama nie ustąpią Rosji. Uzgodnili... Jak podał Biały Dom, przywódcy wykluczyli złagodzenie sankcji, dopóki Rosja nie wdroży porozumienia z Mińska.
UE utrzyma sankcje wobec Rosji Nie ma też żadnego nowego formatu rozmów z Rosją - poinformował Grzegorz Schetyna.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)