Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wypadek samochodowy
09.01.2014 13:30

Sprawca śmiertelnego potrącenia chłopca poszukiwany w Europie

Dzięki Europejskiemu Nakazowi Aresztowania, mężczyznę czekać może ekstradycja do Polski.

Podziel się
Dodaj komentarz
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

Jest Europejski Nakaz Aresztowania dla podejrzewanego o śmiertelne potrącenie 13-letniego chłopca. Rzecznik praskiego sądu Marcin Łochowski jest przekonany, że poszukiwany Mariusz Nowak ukrywa się za granicą.

- _ Ze zgromadzonych w toku postępowania danych wynika, że prawdopodobieństwo popełnienia przez tę osobę przestępstwa jest znaczne, a jednocześnie z ustaleń wynika, że ta osoba przebywa na terytorium Francji _- mówi rzecznik. Dzięki nakazowi, mężczyznę czekać może ekstradycja do Polski.

11 grudnia w Czarnówce koło Warszawy samochód prowadzony przez 34-letniego Mariusza Nowaka potrącił dwoje dzieci idących wzdłuż drogi. 13-letni chłopiec poniósł śmierć. Kierujący nie udzielił pomocy i zbiegł z miejsca wypadku.

Czytaj więcej w Money.pl
Przyznał się do śmiertelnego potrącenia Prokuratura dzisiaj ma wystąpić do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie mężczyzny na trzy miesiące.
Ułatwią procedurę zatrudniania sędziów? Resort sprawiedliwości, który przygotował propozycję, wskazuje, że w ubiegłych latach powołanie sędziego trwało ponad rok. W tym roku może być jeszcze gorzej.
Sąd zakazał małżeństw gejowskich w Utah Jak dotąd 17 stanów oraz stołeczny Dystrykt Kolumbii zalegalizowały małżeństwa osób tej samej płci.
Tagi: wypadek samochodowy, europejski nakaz aresztowania, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz