Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wrak tu-154m
17.04.2012 12:45

Spór o wrak TU-154M. "To haniebne ataki"

Rzecznik rządu: Ataki na premiera są niegodne polityków.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Dyskusja, która się toczy wokół katastrofy smoleńskiej, to w rzeczywistości festiwal obraźliwych i haniebnych stwierdzeń - powiedział rzecznik rządu Paweł Graś. *

Zdaniem ministra, słowa wypowiedziane choćby w czasie dyskusji w sprawie wraku samolotu TU 154 M, to słowa haniebne, atakujące państwo i niegodne polskiego polityka.

_ - Ci, którzy wygłaszają takie sądy, sami sobie wystawiają świadectwo. Mamy do czynienia z festiwalem haniebnych inwektyw pod adresem premiera - _ powiedział Graś.

POSŁUCHAJ PAWŁA GRASIA:

W piątek w Sejmie doszło do burzliwej dyskusji nad projektem uchwały autorstwa Prawa i Sprawiedliwości w sprawie wraku samolotu TU154M. PiS chciał, aby specjalną uchwałą zobligować Rosję do przekazania stronie polskiej szczątków maszyny.

Sprawa uchwały wywołała burzliwą dyskusję na forum izby między premierem Donaldem Tuskiem a Jarosławem Kaczyńskim. Z jednej strony padały słowa o wykorzystywaniu katastrofy smoleńskiej do walki politycznej, z drugiej - o zdradzie, hańbie i tchórzostwie.

Czytaj więcej w Money.pl
Rosjanie ujawnili, co robili z wrakiem TU-154M Przedstawiciel Komitetu Śledczego Federacji Rosyjskiej: _ Nie było żadnych czynności w celu oczyszczenia fragmentów samolotu _.
"Wolałbym się nie urodzić...". Wielka awantura w Sejmie - _ Takie działania przeszły do historii zdrady narodowej _ - grzmiał z sejmowej mównicy premier Donald Tusk.
Prezes PiS jest prawie pewien. To był zamach - _ Mamy tutaj do czynienia ze współdziałaniem w tuszowaniu sprawy, w tym, żeby to śledztwo nie przebiegało tak, jak powinno przebiegać _ - uważa Jarosław Kaczyński.
Tagi: wrak tu-154m, wrak, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz