Notowania

soczi
10.01.2014 08:21

Soczi zamieniają w twierdzę. Pomaga FBI

Amerykańscy specjaliści będą wspierać działania wywiadowcze rosyjskich służb, aby nie dopuścić do zamachów terrorystycznych

Podziel się
Dodaj komentarz
(imago sportfotodienst/EAST NEWS)

Agenci z USA pomogą Rosjanom w utrzymaniu bezpieczeństwa podczas zimowych Igrzysk Olimpijskich. Jak twierdzą rosyjscy dziennikarze, Soczi zamieniono w doskonale chronioną fortece, do której nawet mysz się nie prześlizgnie.
Amerykańscy specjaliści będą wspierać działania wywiadowcze rosyjskich służb, aby nie dopuścić do zamachów terrorystycznych. Natomiast w Soczi już od wielu miesięcy działają jednostki specjalne Federalnej Służby Bezpieczeństwa, policji i wojska.

Szczególnie chronione są obiekty sportowe, na których będą rozgrywane zawody zimowych Igrzysk. Od wczoraj także ulice miasta patroluje 410 Kozaków. Do Kraju Krasnodarskiego wysłano ponad 2 tysiące ratowników z ministerstwa do spraw sytuacji nadzwyczajnych.

Czytaj więcej w Money.pl
Komorowski zbojkotuje igrzyska w Rosji? Prezydent zapewnił, że chodzi tylko o stałe zasady dotyczące jego uczestnictwa w wydarzeniach sportowych za granicą.
Prezydent Litwy bojkotuje igrzyska w Soczi Grybauskaite podkreśliła, że _ nie widzi politycznej możliwości, aby pojechać na igrzyska do Soczi, ponieważ Moskwa narusza prawa człowieka. _
Tagi: soczi, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz