Notowania

Przejdź na
smoleńsk
02.02.2011 09:57

Smoleńsk przedmiotem "partyjniackiej" gry

Tak twierdzi posłanka PJN, która była gościem Programu Trzeciego Polskiego Radia.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Elżbieta Jakubiak nie jest zdziwiona, że nie doszło wczoraj w Sejmie do przegłosowania uchwały w sprawie katastrofy smoleńskiej. Wczoraj sejmowa komisja ustawodawcza odrzuciła zarówno projekt PiS jak i SLD w tej sprawie. *

Wiceprzewodnicząca klubu PJN powiedziała w Programie Trzecim Polskiego Radia, że nie przyjęcie ustawy wynika ze złej woli zarówno PO jak i PiS i SLD.

- _ Zarówno Platforma, PiS jak i SLD robią to na wiwat. Jestem ogromnie zniesmaczona i myślę, że większość Polaków, że tragedia smoleńska stała się przedmiotem takiej partyjniackiej gry _ - powiedziała posłanka.

POSŁUCHAJ ELŻBIETY JAKUBIAK:

(Źródło: IAR)

Elżbieta Jakubiak uważa, że Sejm powinien zajmować się pracami rządu w sprawie wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej:

- _ Ja bym chciała, żeby mój rząd słuchał Sejmu. I Sejm powinien związać rząd pewnym swoim stanowiskiem w postępowaniu wobec państwa rosyjskiego. Bo my dzisiaj nie wiem, co rząd zamierza zrobić _ - powiedziała Jakubiak.

POSŁUCHAJ ELŻBIETY JAKUBIAK:

(Źródło: IAR)

Stanowisko komisji ustawodawczej w sprawie uchwał dotyczących katastrofy smoleńskiej oceni teraz Sejm. Nie wiadomo kiedy sprawozdanie komisji będzie rozpatrzone.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/33/t130593.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/jakubiak;pieniadze;wydane;na;spoty;to;zla;inwestycja,157,0,764061.html) Jakubiak: Pieniądze wydane na spoty to zła inwestycja Preferowanie wielkich, okrzepłych partii jest niedemokratyczne.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/89/t95321.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/sprawe;smolenska;badaja;polscy;wyslannicy,83,0,763731.html) Sprawę Smoleńska badają polscy wysłannicy Dwóch polskich prokuratorów wojskowych przyjechało już do Moskwy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/170/t97450.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/nie;ma;zgody;ws;uchwaly;smolenskiej,248,0,760312.html) Nie ma zgody ws. uchwały smoleńskiej Grzegorz Schetyna nawołuje kluby parlamentarne do zajęcia wspólnego stanowiska.
Tagi: smoleńsk, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz