Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Śmiertelny wypadek skoczka w Piotrkowie Trybunalskim

0
Podziel się:

Wypadkiem zajęła się Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych.

Śmiertelny wypadek skoczka w Piotrkowie Trybunalskim
(Ed Schipul/Flickr/CC 2.0)

Śmiertelny wypadek skoczka spadochronowego na lotnisku w Piotrkowie Trybunalskim. Po lądowaniu na piotrkowskim lotnisku, ciężko rannego spadochroniarza do szpitala w Łodzi zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jednak 51-letni mieszkaniec Warszawy zmarł.

Mężczyzna był doświadczonym spadochroniarzem, oddał blisko 2000 skoków. Uczestnicy Piotrkowskiej Strefy Zrzutu mówią o błędzie popełnionym przez skoczka podczas lądowania. Instruktor Janusz Kucharski powiedział, że spadochroniarz podjął złą decyzję o zakręcie do lądowania i wykonał go zbyt nisko. Potem mocno uderzył w ziemię.

Wypadkiem zajęła się Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych. Na miejsce zdarzenia przyleciał jej przewodniczący Maciej Lasek. Powiedział, że trwa analiza zarejestrowanych materiałów.

Czytaj więcej w Money.pl
Ruch na A4. Sprawdź sytuację po karambolu GDDKiA podawała wcześniej, że w kolizji brało udział siedem samochodów. Później dyżurny sprecyzował, że na tym samym odcinku autostrady doszło do dwóch kolizji.
Badane przyczyny wypadku pod Częstochową Specjaliści wskazują m.in., że bezpośrednio przed katastrofą samolot leciał na wysokości ok. 100 m, a powinien znajdować się 200-300 m wyżej.
Wypadek busa. Dziesięć osób rannych Dziesięcioro rannych, w tym troje dzieci. W miejscowości Chociwel w województwie zachodniopomorskim doszło do zderzenia busa z samochodem. Stan rannych jest ciężki.
wiadomości
wiadmomości
kraj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)