Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Śmiertelne pobicie w Krakowie. Na nowohuckim osiedlu

0
Podziel się:

20-letni mężczyzna został śmiertelnie pobity na osiedlu Szkolnym w
krakowskiej Nowej Hucie. Policja zatrzymała osoby mogące mieć informacje na temat tego zdarzenia.

Śmiertelne pobicie w Krakowie. Na nowohuckim osiedlu
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

20-letni mężczyzna został śmiertelnie pobity na osiedlu Szkolnym w krakowskiej Nowej Hucie. Policja zatrzymała osoby mogące mieć informacje na temat tego zdarzenia.

Jak poinformowała Katarzyna Padło z zespołu prasowego małopolskiej policji, do zabójstwa doszło w nocy z czwartku na piątek._ - Około godz. 22 dyżurny krakowskiej policji został powiadomiony o tym, że potrzebna jest pomoc medyczna dla młodego mężczyzny leżącego przed jednym z bloków, z widocznymi obrażeniami na ciele mogącymi świadczyć o tym, że został pobity _ - relacjonowała Padło. Jak dodała, ofiara miała m.in. rany cięte na głowie i nogach.

Mimo szybko podjętej reanimacji - najpierw przez policjanta, później przez ratownika medycznego - 20-latek zmarł.

Czytaj więcej w Money.pl
24-latek nie żyje. Sąd nie może zacząć procesu Z powodu problemów zdrowotnych jednego z ośmiu oskarżonych, Sądowi Okręgowemu w Białymstoku nie udaje się rozpocząć procesu związanego ze śmiercią 24-letniego mężczyzny.
Dziewięciu kiboli - kinomanów trafi do aresztu Według prokuratury siedmiu podejrzanych to pseudokibice jednej z krakowskich drużyn piłkarskich, dwaj pozostali to pseudokibice drugiej drużyny.
Kolejni zatrzymani ws. głośnego zabójstwa Mężczyźni, za którymi zostały wydane europejskie nakazy aresztowania, wrócili z Wielkiej Brytanii, do której uciekli tuż po zabójstwie.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)