Notowania

Śledczy: Andrzej Lepper popełnił samobójstwo

Wykluczono udział osób trzecich a we krwi przewodniczącego Samoobrony nie wykryto alkoholu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Nie ma nowych faktów w sprawie śmierci Andrzeja Leppera. Bogusław Michalski z Prokuratury Generalnej zdał dziś sprawozdanie przed sejmową komisją sprawiedliwości. **

Jak wyjaśnił, przewodniczący Samoobrony zginął śmiercią samobójczą, bez udziału osób trzecich. Bogusław Michalski poinformował, że we krwi Andrzeja Leppera nie było alkoholu. A kwestie doniesień w sprawie tajemniczej stop-klatki jego zdaniem wyjaśnia awaria dekodera telewizji satelitarnej.

- _ Emisja programu telewizyjnemu ulegała zawieszeniu, a, jak zeznał jeden ze świadków, zmarły nie radził sobie z usunięciem tej awarii. Zdarzało się często, że kiedy zawiesił się mu program telewizyjny, prosił któregoś ze swoich współpracowników o to, żeby mu pomógł _ - tłumaczy.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI BOGUSŁAWA MICHALSKIEGO:

Prokurator zdementował też niepotwierdzone informacje medialne dotyczące rzekomego wejścia kogoś do siedziby Samoobrony po rusztowaniu w dniu śmierci Leppera. - _ Przesłuchano wszystkich robotników, którzy korzystali z tych rusztowań. Stwierdzili, że w czasie, kiedy pracowali żadna inna osoba nie miała możliwości wejścia na to rusztowanie, a gdyby nawet komuś się to udało, to układ rusztowań jest taki, że nie sposób wejść przez otwarte okno do siedziby partii Samoobrony _ - mówi Michalski.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI BOGUSŁAWA MICHALSKIEGO:

Bogusław Michalski poinformował również, że prokuratura Generalna, wystąpiła do łódzkiej prokuratury o przesłuchanie prywatnego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego, który twierdził, że ma nagrania w których Andrzej Lepper przekazuje ważne informacje.

więcej na temat śmierci Andrzeja Leppera w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/37/t154149.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/nowe;fakty;w;sprawie;smierci;andrzej;leppera;tego;prokurator;nie;ujawnil,213,0,888533.html) Śmierć Andrzeja Leppera. Tego prokurator nie ujawnił Policjanci znaleźli na miejscu tragedii sporą liczbę wezwań do zapłaty.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/7/t154119.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/lepper;nie;pil;alkoholu;przed;smiercia,181,0,892085.html) Znamy wyniki sekcji zwłok Andrzeja Leppera Prokuratura przedstawiła wyniki sekcji zwłok przewodniczącego Samoobrony.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/7/t154119.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/bialoruska;tv;oskarza;polska;ignoruje;dowody;w;sprawie;smierci;leppera,20,0,891412.html) "Polacy ukrywają dowody w sprawie Leppera" Jej zdaniem, nowe dowody wskazują na to, że szef Samoobrony nie mógł sam odebrać sobie życia.
Tagi: śmierć Andrzeja Leppera, Andrzej Lepper, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz