Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
psl
18.06.2014 13:18

SLD o Piechocińskim: Zielony szpieg z krainy deszczowców

Szef ludowców zapowiedział rozmowy z ugrupowaniami o sytuacji po ujawnieniu afery podsłuchowej i ewentualnych wcześniejszych wyborach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Kancelaria Prezesa Rady Ministrów)

Sojusz Lewicy Demokratycznej nie zamierza rozmawiać z PSL w sprawie tak zwanej afery podsłuchowej. Poseł Sojuszu Leszek Aleksandrzak powiedział w Sejmie, że dla jego ugrupowania PSL jest partią współodpowiedzialną za kryzys.

- _ Dla SLD partnerem z tej koalicji jest premier Donald Tusk. Janusz Piechociński jest członkiem koalicji i jest tak samo odpowiedzialny za to jak Platforma Obywatelska - _ mówił w Sejmie Aleksandrzak.

Dodał, że z Januszem Piechocińskim Sojusz będzie rozmawiać, gdy ludowcy przejdą do opozycji.

Teraz rozmowa jest - zdaniem SLD - bezprzedmiotowa: -_ Żadnych rozmów nie będzie. Szkoda paliwa, jeżdżenia i próbowania rozmawiania. SLD rozmawiać nie będzie _ - powiedział Leszek Aleksandrzak.

Rano, po spotkaniu z kierownictwem PSL, Janusz Piechociński zapowiedział rozmowy z innymi ugrupowaniami o sytuacji po ujawnieniu afery podsłuchowej. Lider ludowców mówił, że chciałby przywrócić dialog w polskiej polityce.

Czytaj więcej w Money.pl
Nalot agentów ABW na redakcję Wprost? Rzecznik agencji Maciej Karczyński przyznał, że w ramach wyjaśniania sprawy dotyczącej nagrań śledczy przeszukali wytypowane miejsca.
Janusz Piechociński mówi o wcześniejszych wyborach - _ Rozmawialiśmy z premierem o wszystkich scenariuszach, także o przedterminowych wyborach _ - powiedział szef PSL.
Tagi: psl, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz