Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Sławomir Nowak zawieszony. Jest decyzja członków PO

0
Podziel się:

Chodzi o sprawę w której prokuratura przedstawiła zarzuty posłowi o składanie nieprawdziwych oświadczeń majątkowych.

Sławomir Nowak zawieszony. Jest decyzja członków PO
(Stanisław Kowalczuk/East News)

Sławomir Nowak oskarżony został o składanie fałszywych oświadczeń majątkowych od listopada 2011 roku do marca 2013. Według Prokuratury Okręgowej w Warszawie, poseł nie poinformował o swoich ruchomościach, których wartość przekracza 10 tysięcy złotych.

Zarząd PO zdecydował zawiesić w działaniach posła i byłego ministra transportu. Tak wynika z informacji członka zarządu Platformy - Roberta Tyszkiewicza.

Prokurator Katarzyna Calów-Jaszewska z Prokuratury Okręgowej w Warszawie poinformowała, że były minister transportu usłyszał zarzuty złożenia pięciu niezgodnych z prawdą oświadczeń majątkowych. Nie przyznał się do nich i odmówił składania wyjaśnień.

Czytaj więcej w Money.pl
Wielki nalot CBA na współorganizatorów polskiej prezydencji w Unii Funkcjonariusze przeszukali kilkadziesiąt firm, w tym siedzibę CAM Media, kojarzoną z byłym ministrem transportu.
"To dobry termin na rekonstrukcję rządu" Po wtorkowym posiedzeniu rządu zapewne spotka się z premierem Donaldem Tuskiem i omówią następne scenariusze.
Ujawnia dowody przeciwko Nowakowi Według Prokuratora Generalnego są d,owody przemawiające za podpisaniem wniosku o uchylenie immunitetu poselskiego byłemu już ministrowi.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)