Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wypadek schumachera
24.06.2014 13:32

Skradziono dokumenty medyczne Schumachera

Rodzina ostrzega gazety przed publikowaniem treści zawartej w medycznym dossier, gdyż byłby to oczywisty akt złamania tajemnicy lekarskiej, co podlega karze.

Podziel się
Dodaj komentarz
(MotoTarget)

Informację tej treści opublikowały gazety niemieckie i brytyjskie powołując się na rzeczniczkę wielokrotnego mistrza Formuły 1. Porusza tę sprawę także prasa francuska.

Według francuskich mediów zarówno klinika w Grenoble, w której przez kilka miesięcy hospitalizowano Schumachera jak i jego szwajcarscy adwokaci skierowali sprawę kradzieży dokumentów do sądu.

Podobny krok prawny uczyniła rodzina kierowcy, która określiła to co się stało jako _ żenujące wydarzenie _. Według tych samych źródeł złodziej lub złodzieje już zaproponowali mediom kupno ukradzionych dokumentów. Rodzina ostrzega gazety przed publikowaniem treści zawartej w medycznym dossier, gdyż byłby to oczywisty akt złamania tajemnicy lekarskiej, co podlega karze.

Nie wiadomo kiedy ani w jakich okolicznościach dokumenty znikły z archiwum kliniki w Grenoble. Według wychodzącego na południu Francji dziennika _ Le Dauphine Libere _ ukradziono dwie pierwsze strony z dossier, które składało się z kilkudziesięciu kartek.

Wielokrotny mistrz Formuły 1 uległ poważnemu wypadkowi narciarskiemu w znanym francuskim kurorcie Meribel. Do zdarzenia doszło 29 grudnia ubiegłego roku. Przez wiele miesięcy znajdował się w stanie śpiączki klinicznej.

Czytaj więcej w Money.pl
Schumacher wybudzony ze śpiączki! Po cichu opuścił szpital Kierowca po 6 miesiącach śpiączki farmakologicznej wybudził się.
Schumacher w śpiączce. Stan krytyczny Słynny kierowca Formuły 1 doznał wypadku na nartach w Alpach francuskich.
Najlepsi sportowcy 2013 roku. Jest zaskoczenie? Laureatów wybiera panel złożony z 43 byłych słynnych zawodników.
Tagi: wypadek schumachera, schumacher, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości, gospodarka światowa
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz