Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Singapur: Batman aresztowany za kradzież

0
Podziel się

Batman bin Suparman, Singapurczyk o niezwykłym imieniu i nazwisku przypominającym superbohaterów z komiksów, trafił do aresztu za narkotyki i kradzież.

Singapur: Batman aresztowany za kradzież
(Taekwonweirdo/CC-NC-SA/Flickr)
bErGVOdh

Batman bin Suparman, Singapurczyk o niezwykłym imieniu i nazwisku przypominającym superbohaterów z komiksów, trafił do aresztu za narkotyki i kradzież - podał Reuters powołując się na lokalne media.

Po malajsku Batman bin Suparman znaczy tyle, co _ Batman, syn Supermena _. Okazało się, że mężczyzna popełnił wiele przestępstw, m.in. okradał własnego brata i brał narkotyki.

Za wszystkie swoje przewinienia Batman na dwa lata i dziewięć miesięcy trafi do więzienia.

bErGVOdj
Czytaj więcej w Money.pl
Nosił szablę, by bronić się przed złodziejami W Pompejach karabinierzy zatrzymali Niemca, który miał przy sobie katanę. Funkcjonariuszom wyjaśnił, że kupił ją, by podczas wakacji w Neapolu bronić się przed złodziejami, napadającymi na turystów.
Wstrząsające doniesienia z polskich dróg W ciągu zaledwie trzech ostatnich dni - od piątku do niedzieli - w 301 wypadkach drogowych w całym kraju zginęło 20 osób, a 373 zostało rannych.
Oto najbardziej pracowici policjanci Tak media nazywają dwa fotoradary, które rozmieszczono przy jednej z najbardziej uczęszczanych dróg kraju stanowiącej część obwodnicy Helsinek.
Tysiące mundurowych na ulicach Warszawy W związku z obchodami Święta Niepodległości oraz rozpoczynającym się szczytem klimatycznym ONZ, mieszkańcy Warszawy muszą się liczyć z utrudnieniami.
bErGVOdK
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)