Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Segregacja śmieci. Warszawiacy krytycznie o reformie

0
Podziel się:

Aż trzy piąte warszawiaków uważa, że władze miasta niewystarczająco dbają o ochronę środowiska w mieście.

Segregacja śmieci. Warszawiacy krytycznie o reformie
(Jacek Dominski/REPORTER)

Ponad połowa warszawiaków niezadowolona ze sposobu wdrażania ustawy śmieciowej! To wynik badania TNS Polska, do którego jako pierwsze dotarło Polskie RDC.
Jednocześnie, aż 1/4 warszawiaków przyznaje, że w dniach poprzedzających reformę, pozostała bez żadnej informacji. Na niedostateczną informację o nowych przepisach narzeka z kolei 52% badanych.

Aż trzy piąte pytanych przez TNS warszawiaków krytykuje ratusz, że te niewystarczająco dba o ochronę środowiska w mieście. Jednocześnie 85 procent pytanych przychyla się do poglądu, że ochrona środowiska powinna być przede wszystkim skuteczna, a nie tania.

Pełen raport jest dostępny na naszej stronie internetowej: www.rdc.pl

Czytaj więcej w Money.pl
Energia z odpadów Interesuje Cię przemysł, paliwa, technologie? Jeżeli chcesz poznać tajniki wytwarzania energii z odpadów druga edycja międzynarodowego Seminarium "Energia z odpadów. Inwestycje, paliwa, technologie" to miejsce dla Ciebie. O ważności energii nie muszę chyba nikogo przekonywać, zagadnienia energetyczne spędzają niejednemu sen z powiek. Ceny stale rosną, a przecież są rozwiązania jak obniżyć znacząco rachunki lub wytworzyć ...
Jest wyrok Wiele było wątpliwości w związku z Ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Trafiła ona nawet przed Trybunał Konstytucyjny. Wątpliwości dotyczące ustawy doprowadziły do skierowania jej przed Trybunał Konstytucyjny. Po dokładnym zbadaniu sprawy i rozważeniu wszelkich wątpliwości w dniu 28 listopada Trybunał umorzył wszelkie zarzuty wobec kluczowych przepisów ustawy. W związku z tym oczywiście ...
Nowe fakty w sprawie przetargu śmieciowego Władze stolicy wycofały wniosek skierowany do Krajowej Izby Odwoławczej.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)