Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wypadek samochodowy
10.04.2014 08:34

Samochód wjechał w centrum opieki dla dzieci. 15 rannych, niektórzy ciężko

Ucierpiało 12 dzieci, sprawca uciekł z miejsca wypadku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Joe Shlabotnik/CC BY 2.0/flickr)
Winter Park

W miejscowości Winter Park na Florydzie doszło w środę do groźnego wypadku. Samochód typu SUV wjechał w inne auto, które uderzyło w budynek, gdzie znajdował się żłobek, przedszkole i świetlica dla dzieci. Co najmniej 15 osób zostało rannych, w tym 12 dzieci.

Sprawca uciekł z miejsca wypadku.

Lokalna telewizja pokazywała migawki z miejsca wypadku - małe dzieci i niemowlęta w łóżeczkach na zewnątrz budynku centrum dziennej opieki KinderCare; kilkoro rannych było wynoszonych na noszach.

Jak poinformowała rzeczniczka policji drogowej Wanda Diaz kilkoro rannych jest _ w bardzo, ale to bardzo poważnym stanie _. Trzynaście osób zostało odwiezionych do pięciu pobliskich szpitali, dwie zostały opatrzone na miejscu.

Według miejscowych władz w chwili wypadku w budynku przebywało około 50 dzieci.

Na stronie internetowej KinderCare poinformowano, że centrum to zajmuje się opieką i nauką dzieci mających od sześciu tygodni do 12 lat; w Winter Park działa od 25 lat.

Czytaj więcej w Money.pl
Architekt czy budowlańcy - kto jest winny? Prokurator chce uchylenia wyroku i przekazania sprawy do ponownego rozpoznania.
Drugi wypadek w KGHM w ciągu tygodnia Do silnego wstrząsu, który spowodował osunięcia się ziemi i skał, doszło na poziomie 900 metrów pod ziemią.
Przewrócił się ambulans. Są poszkodowani Pięć osób zostało poszkodowanych w wypadku z udziałem karetki pogotowia, do którego doszło przy centrum handlowym w Łodzi.
Tagi: wypadek samochodowy, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz