Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Salon gier i palarnia marihuany w schronie antyrakietowym

0
Podziel się

Wiadomością dnia stała się dziś w Izraelu informacja o wykryciu przez policję w schronie przeciwrakietowym salonu gier hazardowych i palarni marihuany.

Salon gier i palarnia marihuany w schronie antyrakietowym
(ISOPIX/EAST NEWS)
bDZOWrAR

Wiadomością dnia stała się dziś w Izraelu informacja o wykryciu przez policję w schronie przeciwrakietowym znajdującym się 20 km od Strefy Gazy salonu gier hazardowych i palarni marihuany, hodowanej przez właścicieli terenu, na którym schron zbudowano.

Mieszkańcy niektórych miejscowości w południowym Izraelu znajdującym się w zasięgu rakiet wystrzeliwanych przez członków islamskiego Hamasu ze Strefy Gazy, spędzają niekiedy wiele godzin w betonowych schronach wyposażonych w urządzenia wodno-kanalizacyjne, elektryczność i inne udogodnienia; nie są to jednak miejsca służące przyjemnemu spędzaniu czasu.

Inaczej było w schronie antyrakietowym w miejscowości Kirjat Gat. Policja wykryła w czasie inspekcji tego bunkra podziemnego salon wyposażony w stoły do gry w ruletkę, flaszki z napojami alkoholowymi i kilogram marihuany, wyhodowanej - jak się okazało - przez właścicieli terenu, na którym zbudowany został schron.

bDZOWrAT

Film wideo z inspekcji schronu policja izraelska udostępniła m.in. agencji AFP.

_ Przechodzimy trudny okres, w ciągu którego miliony osób zmuszone są korzystać ze schronów _ - oświadczył rzecznik miejscowej policji, dodając: _ wyobraźcie sobie sytuację, gdy mieszkańcy miasta biegną, aby się tam schronić i odkrywają w tym miejscu nielegalny salon gry i laboratorium narkotykowe _.

Tajne salony gry, podobnie jak produkcja i narkotyzowanie się za pomocą marihuany, są w Izraelu prawnie zakazane.

Czytaj więcej w Money.pl
Celowali w dom przywódcy Hamasu. Zabili... Armia izraelska oznajmiła, że próby zabicia Deifa są uzasadnione.
Izrael złamał rokowania pokojowe? Rzecznik premiera Izraela Benjamina Netanjahu, Mark Regev, odrzucił w nocy oskarżenia palestyńskie.
Izrael złagodzi restrykcje wobec Strefy Gazy? Nie ma innej drogi niż poszukiwanie kompleksowego rozwiązania, które pozwoliłoby zarówno Izraelczykom, jak i palestyńskim rodzinom żyć bez strachu.
bDZOWrBu
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)