Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wybory w gruzji
29.10.2013 13:25

Saakaszwili żegna się z wyborcami. "Odpocznijcie ode mnie"

- Spotkamy się w trakcie kolejnych wyborów- zapewnił ustępujący prezydent.

Podziel się
Dodaj komentarz
(ec.europa.eu)

*Prezydent Gruzji pożegnał się z rodakami i zapowiedział, że wróci jeszcze do polityki. Micheil Saakaszwili po 9 latach opuszcza urząd prezydenta. Po niedzielnych wyborach wiadomo, że zastąpi go polityk koalicji _ Gruzińskie Marzenie _ Giorgi Margwelaszwili. *

Swoje wystąpienie Saakaszwili zaczął od wyznania, że co prawda sam nie potrzebuje odpoczynku, ale Gruzini powinni odpocząć od niego. _ Spotkamy się w trakcie kolejnych wyborów _ - zapewnił ustępujący prezydent.

Wcześniej w wywiadzie dla Polskiego Radia Saakaszwili przekonywał, że praca na rzecz dobra Gruzji jest jego pasją i hobby. W wystąpieniu pożegnalnym gruziński prezydent poprosił swoich rodaków o wybaczenie, jeśli kogokolwiek spotkała krzywda ze strony jego urzędników.

-_ Często byliśmy zbyt niecierpliwi i nadmiernie srodzy _ - dodał. Na koniec Saakaszwili oświadczył, że darzy miłością cały gruziński naród.

Czytaj więcej w Money.pl
Rosjanie szantażują gruzińskich wyborców - Rosyjscy żołnierze straszą nas, że jeśli pójdziemy głosować to wsadzą nas do więzienia na kilka lat i wyślą prosto do Rosji - skarżą się mieszkańcy przygranicznych wsi.
Polityczny szantaż podczas wyborów w Gruzji Georgij Margwełaszwili zapowiedział, że albo wygrywa w pierwszej turze, albo wycofuje się z udziału w wyborach.
Oskarża Rosjan: zabierają naszą ziemię Przywódca Gruzji mówi, że rosyjscy żołnierze przesuwają słupy graniczne w głąb jego kraju.
Tagi: wybory w gruzji, gruzja, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz