Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Saakaszwili żegna się z wyborcami. "Odpocznijcie ode mnie"

0
Podziel się:

- Spotkamy się w trakcie kolejnych wyborów- zapewnił ustępujący prezydent.

Saakaszwili żegna się z wyborcami. "Odpocznijcie ode mnie"
(ec.europa.eu)

Prezydent Gruzji pożegnał się z rodakami i zapowiedział, że wróci jeszcze do polityki. Micheil Saakaszwili po 9 latach opuszcza urząd prezydenta. Po niedzielnych wyborach wiadomo, że zastąpi go polityk koalicji _ Gruzińskie Marzenie _ Giorgi Margwelaszwili.

Swoje wystąpienie Saakaszwili zaczął od wyznania, że co prawda sam nie potrzebuje odpoczynku, ale Gruzini powinni odpocząć od niego. _ Spotkamy się w trakcie kolejnych wyborów _ - zapewnił ustępujący prezydent.

Wcześniej w wywiadzie dla Polskiego Radia Saakaszwili przekonywał, że praca na rzecz dobra Gruzji jest jego pasją i hobby. W wystąpieniu pożegnalnym gruziński prezydent poprosił swoich rodaków o wybaczenie, jeśli kogokolwiek spotkała krzywda ze strony jego urzędników.

-_ Często byliśmy zbyt niecierpliwi i nadmiernie srodzy _ - dodał. Na koniec Saakaszwili oświadczył, że darzy miłością cały gruziński naród.

Czytaj więcej w Money.pl
Rosjanie szantażują gruzińskich wyborców - Rosyjscy żołnierze straszą nas, że jeśli pójdziemy głosować to wsadzą nas do więzienia na kilka lat i wyślą prosto do Rosji - skarżą się mieszkańcy przygranicznych wsi.
Polityczny szantaż podczas wyborów w Gruzji Georgij Margwełaszwili zapowiedział, że albo wygrywa w pierwszej turze, albo wycofuje się z udziału w wyborach.
Oskarża Rosjan: zabierają naszą ziemię Przywódca Gruzji mówi, że rosyjscy żołnierze przesuwają słupy graniczne w głąb jego kraju.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)