Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Rząd Ewy Kopacz. Czarzasty: ten gabinet to sztab wyborczy

0
Podziel się:

Szef mazowieckiego SLD nie pozostawia złudzeń, jaki cel przyświeca nowej premier.

Rząd Ewy Kopacz. Czarzasty: ten gabinet to sztab wyborczy
(Adam Guz/REPORTER)

Ten rząd to sztab wyborczy - tak o gabinecie Ewy Kopacz mówi szef mazowieckiego SLD Włodzimierz Czarzasty. Zdaniem gościa radiowej Jedynki, wczorajsze wystąpienie nowej premier nie było wiarygodne.

- _ Wszystkie rzeczy, które zostały zaproponowane, to jest perspektywa roku 2016, a nawet później. Najbliższy rok będzie rokiem wyborczym. Wszyscy o tym wiedzą, w związku z tym lepiej chyba o tym uczciwie powiedzieć. Mamy wybory samorządowe, prezydenckie i parlamentarne. Ten rząd będzie sztabem wyborczym _- ocenił Czarzasty.

_ - Nawiasem mówiąc, myślę, że pewnie każdy rząd rządzący ostatni rok jest sztabem wyborczym. Po co więc to ukrywać i opowiadać bzdury, których się nie zrealizuje w tym roku? _- dodał polityk SLD.

Włodzimierz Czarzasty dodał, że Platforma Obywatelska rządzi od 7 lat i przez ten czas nie wykorzystała dobrze pieniędzy unijnych. Przytaczał dane, że na 20 najbiedniejszych regionów w Europie, pięć znajduje się w Polsce. 21 procent polskich dzieci żyje na skraju ubóstwa - dodał Czarzasty. Jak mówił, biorąc pod uwagę te dane, PO nie powinna mówić o sukcesie swoich rządów.

Czytaj więcej w Money.pl
Kaczyński i Tusk podają sobie ręce Czy to zasługa Ewy Kopacz? - _ Pani premier jeszcze nieraz was zaskoczy _ - stwierdził Donald Tusk.
Miller: Nowy rząd to zmiana ustrojowa - _ To zmiana ustrojowa _ - ocenia szef SLD.
Piechociński zapowiada: Expose zaskoczy Premier ma stawiać na racjonalizm, pragmatyzm i rozsądek w polityce zagranicznej.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)