Notowania

Przejdź na
stalowa wola
07.06.2013 10:46

Ruszyło dochodzenie w sprawie chłopca ze Stalowej Woli

Funkcjonariusze zajęli się domniemanym sprawcą wypadku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter)

Prokuratura wszczęła dochodzenie w sprawie usiłowania zabójstwa 8-letniego dziecka ze Stalowej Woli.

Bartosz Wilk z zespołu prasowego podkarpackiej policji powiedział, że miejscowa komenda dostała powiadomienie o 8-letnim chłopcu, który wypadł z czwartego piętra bloku.

- _ Na miejscu była załoga karetki pogotowia, która udzielała pomocy chłopcu. Został przewieziony do szpitala i jest pod opieką lekarzy _ - tłumaczy Wilk.

Funkcjonariusze zajęli się domniemanym sprawcą wypadku.

- _ Policjanci weszli do mieszkania z którego chłopiec prawdopodobnie wypadł. Zastali tam 42-letniego mężczyznę ojca chłopca. Ten był pijany, miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany w policyjnym areszcie _ - dodaje.

Życiu chłopca nie zagraża niebezpieczeństwo.

Czytaj więcej w Money.pl
Prowadzący pod wpływem alkoholu płacą odszkodowania... Zgodnie z danymi Komendy Głównej Policji, co najmniej 4,5 tys. kierowców w okresie długiego weekendu majowego siadło za kierownicę pod wpływem alkoholu.
Tyle ofiar jeszcze nie było. Tragiczny bilans... Podczas długiego weekendu na drogach doszło do 458 wypadków, w których zginęło 49 osób, a 598 zostało rannych. To więcej niż w zeszłym roku.
Groźny wypadek w centrum. Osiem osób... Osiem osób trafiło do szpitala po wypadku, do którego doszło dziś rano w Poznaniu, gdzie na jednym ze skrzyżowań zderzyły się miejski autobus z wozem strażackim.
Tagi: stalowa wola, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz