Notowania

katastrofa w smoleńsku
16.04.2010 09:10

Ruszają badania trzeciej czarnej skrzynki

Terminu zakończenia śledztwa nie można na razie podać - mówi prokurator generalny.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Radek Pietruszka)

Rejestrator z prezydenckiego Tu-154 wczoraj wrócił do Polski. Prokurator generalny Andrzej Seremet zapewnia, że śledztwo _ ma charakter priorytetowy _.

Pozostałe dowody trafią do Polski w jak najszybszym terminie, po zakończeniu ich badań w Rosji - mówił Andrzej Seremet w Polskim Radiu. Prokurator generalny zastrzega, że dopiero po zakończeniu całego postępowania i przeanalizowaniu wszystkich dowodów będzie można wyciągać wnioski o powodach katastrofy:

Dodaje, że nie można podać terminu zakończenia postępowania, ale śledztwo jest traktowane w sposób priorytetowy i pracujący przy nim zrobią wszystko by je szybko zakończyć i przedstawić jego wyniki opinii publicznej.

Prokurator ocenia, że współpraca z Rosjanami przy badaniu sprawy katastrofy jest bardzo dobra. Podkreśla, że nie ma żadnych sygnałów, by nasi wschodni sąsiedzi mięli coś do ukrycia.

    * **ZOBACZ TAKŻE:**
    * [ Przyczyny katastrofy: Co już wiemy? ]( http://www.money.pl/archiwum/wiadomosci/artykul/przyczyny;katastrofy;co;juz;wiemy,195,0,610243.html )
    * [ Czarna skrzynka TU-154 już w Polsce ]( http://news.money.pl/artykul/czarna;skrzynka;tu-154;juz;w;polsce,250,0,610298.html )
    * [ Samoloty rządowe nie powinny przewozić VIP-ów ]( http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/samoloty;rzadowe;nie;powinny;przewozic;vip-ow,220,0,610012.html )
Tagi: katastrofa w smoleńsku, smoleńsk, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, najważniejsze, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz