Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Rusza proces znanego producenta filmowego

0
Podziel się:

Oprócz Lwa Rywina, na ławie oskarżonych maja zasiąść adwokaci i lekarze oskarżeni o korupcję i fałszowanie dokumentacji medycznej.

Rusza proces znanego producenta filmowego
(Mikdam/Dreamstime)

Sąd Okręgowy w Warszawie po raz kolejny spróbuje rozpocząć proces producenta filmowego Lwa Rywina i 11 innych osób. Są wśród nich adwokaci i lekarze oskarżeni o korupcję i fałszowanie dokumentacji medycznej.

Według prokuratury mieli oni obiecywać osobom, którym groziło więzienie, pomoc w odroczeniu wykonania kary. W tym celu miano korumpować lekarzy, by wystawiali fikcyjne opinie medyczne.

Proces miał ruszyć w połowie kwietnia ale jeden z oskarżoncyh pojawił się bez adwokata. Sam Lew Rywin powiedział jedynie, że jest ofiarą tego procederu. Dodał jednak, że do zakończenia procesu nie będzie się wypowiadał publicznie.

Czytaj więcej w Money.pl
Druga afera Rywina? "PO tego tak nie zostawi" - _ Jeśli Roman Giertych mówi prawdę, to mamy do czynienia z toruńską wersją afery Rywina _ - ocenił Stefan Niesiołowski
Mija 10 lat od najgłośniejszej afery XXI wieku Jeden z najgłośniejszych skandali korupcyjnych ostatnich lat. 10 lat temu, 27 grudnia 2002 roku wybuchła głośna afera Rywina.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)