Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ruch drogowy na Białorusi. Kierowca ujawnił swoje wypadki

0
Podziel się:

Na większości nagrań widać jezdnię z perspektywy kierowcy autobusu, któremu zajeżdżają drogę różne samochody osobowe, w tym taksówki.

Ruch drogowy na Białorusi. Kierowca ujawnił swoje wypadki
(gudmd.haralds/Flickr)

Kierowca autobusu w stolicy Białorusi Mińsku zamieścił w serwisie internetowym YouTube nagrania 20 kolizji drogowych, w których uczestniczył w ubiegłym roku. Poprosił przy tym, by nie zajeżdżać drogi autobusom i trolejbusom - informuje portal Karta'97.

Na większości nagrań widać jezdnię z perspektywy kierowcy autobusu, któremu zajeżdżają drogę różne samochody osobowe, w tym taksówki. Wówczas najczęściej dochodzi do kolizji.

Kierowca autobusu, który nie ujawnia swojego nazwiska, podkreśla, że w żadnym wypadku nie ucierpieli pasażerowie. _ - Tym, którzy uważają, że powinienem hamować, mogę odpowiedzieć: hamuję raptownie tam, gdzie to możliwe, a jeśli się nie da - łagodnie _ - pisze kierowca.

I apeluje do użytkowników dróg: _ Kierowcy, nie zajeżdżajcie drogi dużym pojazdom transportu publicznego, a szczególnie autobusom i trolejbusom! _ Życzy też wszystkim szerokiej drogi.

Czytaj więcej w Money.pl
Białoruś zbroi się po zęby. Ma nowe rakiety Uzbrojenie wojsk białoruskich w trzecią baterię Tor-M2 znacznie zwiększyło bojowy potencjał sił obrony powietrznej - podkreśla dowódca płk Hurcewicz.
Drobny gest, a znaczy wiele. Paczki dla... Około 40 świątecznych paczek trafi z Polski do dzieci represjonowanych obywateli Białorusi. To wynik świątecznej akcji charytatywnej_ Rodzina - Rodzinie. My razem. _
Właściciele pojazdów zapłacą setki tysięcy Na Białorusi weszła w życie opłata za dopuszczenie pojazdu do ruchu drogowego - poinformowała agencja BiełTA. Kierowcy planują kolejny protest przeciwko wprowadzeniu opłaty.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)