Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rosyjskiego reżysera wyrzucili z samolotu

0
Podziel się:

Rosyjski reżyser Nikołaj Kolada stał się niechlubnym bohaterem lotniczego skandalu

Rosyjskiego reżysera wyrzucili z samolotu
(AP/Fotolink/East News)

Rosyjski reżyser Nikołaj Kolada stał się niechlubnym bohaterem lotniczego skandalu. Pijanego dramaturga wyrzucono z samolotu i oddano w ręce policji.

Kolada miał lecieć z Jekaterynburga do Moskwy. Jak informuje agencja ITAR-TASS, dramaturg wszedł na pokład samolotu tak pijany, że ledwie trzymał się na nogach. Załoga wezwała policję i funkcjonariusze wyprowadzili nietrzeźwego pasażera. Wraz z nim samolot opuścił również mocno pijany aktor Artiom Chabibulin.

Portal LifeNews ironizuje, że obaj artyści, gdy wytrzeźwieją dotrą do Moskwy, bowiem od jutra ich grupa teatralna rozpoczyna występy w stolicy.

W Rosji coraz częściej załogi samolotów decydują się na wyrzucenie nietrzeźwych pasażerów, obawiając się awantur w trakcie lotu. W kilku przypadkach podniebni awanturnicy zostali oskarżeni o terroryzm.

Nikołaj Kalada to obecnie najbardziej znany współczesny dramaturg rosyjski, także aktor i reżyser, laureat wielu rosyjskich i międzynarodowych nagród. W Polsce najbardziej znane są jego sztuki: _ Merylin Mongoł _ i _ Martwa królewna _. W Polsce reżyserował sztuki w teatrach m.in. w Łodzi i Gdańsku.

Czytaj więcej w Money.pl
Katastrofa lotnicza na Syberii. Nikt nie przeżył Jako możliwe przyczyny zdarzenia wskazuje się mgłę, usterkę techniczną i błąd pilota.
Katastrofa Boeinga w Rosji. Wszyscy zginęli Lotnisko w Kazaniu zamknięte do poniedziałku. Syn prezydenta wśród ofiar.
Dobrolot - rosyjska odpowiedź na tanie linie lotnicze Tanie linie mogą zacząć latać już w roku 2014, początkowo na najbardziej obleganych liniach wewnętrznych.
wiadomości
wiadmomości
gospodarka
KOMENTARZE
(0)