Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Rosja nie dopuści do pomarańczowej rewolucji

0
Podziel się:

Szef Rady Bezpieczeństwa Nikołaj Patruszew zapowiedział, że władze nie dopuszczą do wybuchu pomarańczowej rewolucji.

Rosja nie dopuści do pomarańczowej rewolucji
(kremlin.ru/CC/Wikipedia)

Rosyjskie władze nie dopuszczą do wybuchu _ pomarańczowej rewolucji _. Takie oświadczenie złożył w wywiadzie dla _ Komsomolskiej Prawdy _ szef Rady Bezpieczeństwa Nikołaj Patruszew.

W jego opinii - na razie nie ma w Rosji takich tendencji, ale gdyby się pojawiły zostaną zablokowane. Patruszew oskarżył państwa Zachodnie o kolportowanie _ scenariuszy kolorowych rewolucji _ i wspieranie ich finansowo.

Polityk twierdzi, że w ubiegłym roku, przed wyborami parlamentarnymi, Rosja stała się poligonem doświadczalnym dla zachodnich agentów. Trwające przez rok demonstracje opozycji uznał za próby zewnętrznego ingerowania w procesy polityczne Rosji.

_ - Znamy reżyserów i sponsorów antyrządowych akcji _ - dodał Patruszew i zapewnił, że władze zadbają o bezpieczeństwo państwa.

Czytaj więcej w Money.pl
Rosja wypuszcza więźniów. Zatrzymali ich za... Sobotnią manifestacją opozycjoniści chcieli uczcić rocznicę wielotysięcznych protestów w Moskwie przeciwko sfałszowaniu wyborów do Dumy Państwowej.
Szykowali kolorową rewolucję w Rosji Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej potwierdził, że dysponuje dowodami na to, że rosyjscy opozycjoniści podżegali do takiej rewolucji, jakie na początku XXI wieku nastąpiły na Ukrainie i w Gruzji; popularnie nazwano je kolorowymi rewolucjami.
Tajny plan rewolucji? Na początek Kaliningrad Koordynator radykalnego Frontu Lewicy Siergiej Udalcow jest podejrzany o planowanie masowych rozruchów.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)