Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Romans prezydenta Francji ze znaną aktorką

0
Podziel się:

W najnowszym wydaniu "Closer" prezentuje zdjęcia 59-letniego Hollande'a i 41-letniej francuskiej aktorki Julie Gayet.

Hollande z oficjalną partnerką Valerie Trierweiler
Hollande z oficjalną partnerką Valerie Trierweiler (imago stock&people/EAST NEWS)
bEEDzPNN

Prezydent Francji Francois Hollande wyraził głębokie ubolewanie z powodu ataków na jego życie prywatne i ogłosił, że rozważa kroki prawne wobec magazynu _ Closer _, który ujawnił, że szef państwa ma romans z aktorką Julie Gayet.

W najnowszym wydaniu _ Closer _ prezentuje zdjęcia 59-letniego Hollande'a i 41-letniej francuskiej aktorki Julie Gayet, twierdząc, że są oni parą. Specjalny siedmiostronicowy dodatek zatytułowano: _ Francois Hollande i Julie Gayet - sekretna miłość prezydenta _.

Wypowiadając się jako osoba prywatna, a nie jako prezydent Francji, Hollande oświadczył, że _ głęboko ubolewa z powodu ataków na jego życie prywatne, do którego ma prawo, tak jak każdy obywatel _. W oświadczeniu odczytanym przez bliską mu osobę, prezydent dodał, że po publikacji _ Closer _ _ rozważa dalsze kroki, w tym sądowe _.

bEEDzPNP

Oficjalnie partnerką szefa państwa jest dziennikarka Valerie Trierweiler. Wcześniej towarzyszką Hollande'a była dawna socjalistyczna kandydatka na prezydenta, Segolene Royal. Hollande ma z nią czworo dzieci. Aktorka Julie Gayet w marcu 2013 roku złożyła skargę w paryskiej prokuraturze, by ustalić, kto w internecie rozpuścił plotki o jej związku z prezydentem.

W 2012 roku Gayet brała udział w spocie wyborczym Hollande'a, w którym kandydata na prezydenta nazwała _ skromnym _ i _ cudownym _ człowiekiem, który _ naprawdę potrafi słuchać _. W czwartek ok. godz. 23.30 _ Closer _ ogłosił na swojej stronie internetowej, że zdjęcia z piątkowego dodatku specjalnego _ ujawniają związek szefa państwa i aktorki _.

_ Na początku nowego roku szef państwa, w kasku na głowie, udaje się na skuterze do mieszkania aktorki, gdzie prezydent ma w zwyczaju spędzać noc _ - pisze _ Closer _. Według gazety fotografie podają w wątpliwość bezpieczeństwo prezydenta, któremu podczas _ dyskretnych eskapad _ towarzyszy tylko jeden ochroniarz, _ chroniący tajemnicy tych spotkań _. Jak pisze agencja AFP, po ukazaniu się w czwartek wieczorem artykułu na stronie internetowej _ Closer _ na rewelacje zareagowało na Twitterze wielu francuskich polityków.

Czytaj więcej w Money.pl

bEEDzPOq
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)