Notowania

policja
20.10.2012 20:50

Rolnik postrzelony w czasie prac polowych

W miejscowości Kępa Wały w gminie Borzechów na Lubelszczyźnie został postrzelony 54-letni mężczyzna, kiedy pracował w polu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(MarilynJane/CC/Flickr)

W miejscowości Kępa Wały w gminie Borzechów na Lubelszczyźnie został postrzelony 54-letni mężczyzna, kiedy pracował w polu . 300 metrów dalej ćwiczenia strzeleckie prowadziła grupa Ligi Obrony Kraju - poinformowała policja.

_ - 54-latek został zabrany śmigłowcem do szpitala w Lublinie. Przeszedł operację. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo _ - powiedział PAP Arkadiusz Arciszewski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Według dotychczasowych ustaleń policji mężczyzna został postrzelony, kiedy pracował w polu; jeździł po nim ciągnikem. _ Około 300 metrów dalej na terenie byłej kopalni piachu prowadzone były ćwiczenia strzeleckie członków Ligi Obrony Kraju. Strzelano w tym momencie z broni krótkiej, używano ostrej amunicji _ - zaznaczył Arciszewski.

Grupa LOP liczyła około 20 osób. Nikogo nie zatrzymano. _ Trwają ustalenia, jak i dlaczego doszło do tego wypadku _ - dodał Arciszewski.

Czytaj więcej w Money.pl
Rolnik obrabował 17 banków i wystarczy Przed łódzkim sądem stanie 38-letni Kazimierz B., oskarżony o dokonanie serii napadów z bronią w ręku na banki.
Uprawiali konopie warte ponad 200 tys. złotych Zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i uprawy konopi usłyszał 43-letni mężczyzna zatrzymany w Markach k. Warszawy.
Oszust z Sosnowca wpadł po pięciu latach 42-latek ma na koncie m.in. oszustwa i czerpanie korzyści z prostytucji. Został zatrzymany w Irlandii i przekazany stronie polskiej.
Tagi: policja, rolnik, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz