Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
pijani za kierownicą
09.08.2014 12:36

Rajd pijanego kierowcy autobusu pod Trzebnicą

Kierowca miał we krwi prawie 3 promile alkoholu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Piotr Kamionka/REPORTER)

Sześć rozbitych samochodów - to bilans nocnego rajdu pijanego kierowcy autobusu. Do wypadku doszło około 2.00 w nocy w Ligocie Pięknej na drodze krajowej nr 5 między Wrocławiem a Trzebnicą. Na szczęście obyło się bez ofiar - powiedział Piotr Dwojak z komendy powiatowej policji w Trzebnicy.

_ - Kierowca miał we krwi prawie 3 promile alkoholu. Zjechał na lewy pas jezdni i zepchnął do rowu cztery samochody osobowe. Kierujący na szczęście nie doznali większych obrażeń. Jadąc dalej lewym pasem, doprowadził do czołowego zderzenia z tirem _ - opowiada Dwojak.

Piotr Dwojak dodał, że autobusem jechał pijany kierowca i jego zmiennik: _ Mieli oni zawieźć do Chorwacji grupę turystów. Niestety, w przerwie wypili znaczną ilość alkoholu. Teraz czekamy aż kierowca wytrzeźwieje, żeby można go było przesłuchać _.

_ - Kierowca miał we krwi prawie 3 promile alkoholu. Zjechał na lewy pas jezdni i zepchnął do rowu cztery samochody osobowe. Kierujący na szczęście nie doznali większych obrażeń. Jadąc dalej lewym pasem, doprowadził do czołowego zderzenia z tirem _ - opowiada Dwojak. Winnemu grozi mu do 5 lat więzienia.

Czytaj więcej w Money.pl
Policja strzelała do uzbrojonego w... tłuczek Zobacz zamieszczony w sieci film z akcji policji.
Handlarz bronią złapany przez... drogówkę W policyjnych bazach figurował jako niebezpieczny przestępca, który może posiadać broń w chwili zatrzymania.
Kradł benzynę. Ten sam sposób zadziałał na 18 stacjach - _ Człowiek ten jest nam dobrze znany _ - potwierdziła policja.
Tagi: pijani za kierownicą, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz