Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Putin ogłosił mobilizację przeciwko Zachodowi

0
Podziel się:

Tak Niezawisimaja Gazieta komentuje wczorajsze wystąpienie Władimira Putina.

Putin ogłosił mobilizację przeciwko Zachodowi
(PAP/EP)

Prezydent wzywał wczoraj do boju z Zachodem - tak_ Niezawisimaja Gazieta _ komentuje wczorajsze wystąpienie Władimira Putina. W opinii dziennika prezydent Rosji dał do zrozumienia, że Rosja nie zamierza już więcej poddawać swoich pozycji i przystępuje do obrony swoich interesów.

Jednocześnie gazeta zwraca uwagę, że nie da się rządzić państwem, które znajduje się w stanie _ ciągłej mobilizacji _. Podkreśla też, że niebezpiecznie zabrzmiały słowa prezydenta o _ piątej kolumnie _.

_ - Dziś są to przeciwnicy aneksji Krymu, a jutro okażą się piątą kolumną uczciwi sędziowie, ci co walczą z korupcją i niezależni dziennikarze _ - dodaje gazeta. Cytowany przez _ Niezawisimą _ ekspert Borys Makarenko nazywa wystąpienie Putina i jego ostatnie działania _ zimną wojna lights _. Politolog twierdzi, że Rosja straciła zaufanie Zachodu i zmiany w kontaktach międzynarodowych są już nieodwracalne.

Czytaj więcej w Money.pl
Eksperci o orędziu Putina. "To był triumf" Eksperci wątpią w zapewnienia rosyjskiego prezydenta, że po wchłonięciu Krymu będzie respektował dalszą terytorialną integralność Ukrainy.
Granica Krymu to już granica Rosji Dokument przewiduje, że Ukraińcy mieszkający na Krymie staną się obywatelami Rosji, jeśli w ciągu miesiąca nie wyrażą woli zachowania obywatelstwa Ukrainy.
USA zapowiadają ostrzejsze sankcje _ - Potępiamy rosyjski krok, by dokonać formalnej aneksji Krymu. To zagrożenie dla pokoju i bezpieczeństwa, nie uznamy tej próby przyłączenia Krymu - _ powiedział rzecznik Białego Domu.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)