Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Putin świętuje Dzień Funkcjonariusza Organów Bezpieczeństwa Państwowego

0
Podziel się:

Jego zdaniem Rosja powinna być gotowa do dawania zawsze adekwatnej odpowiedzi na wszelkie niebezpieczeństwa dla suwerenności, stabilności i jedności społeczeństwa.

Putin świętuje Dzień Funkcjonariusza Organów Bezpieczeństwa Państwowego
(Bohan / Flickr (CC BY-NC-ND 2.0))

Prezydent Putin na spotkaniu z funkcjonariuszami bezpieczeństwa na Kremlu poinformował, że w tym roku w Rosji ujawniono już ponad 230 zagranicznych agentów. Prezydent Rosji mówi o potrzebie wzmożonej pracy jednostek kontrwywiadu.
Zdaniem Władimira Putina rośnie aktywność zagranicznych służb specjalnych w Federecji Rosyjskiej. Od 1995 roku 20. grudnia obchodzony jest w Rosji jako Dzień Funkcjonariusza Organów Bezpieczeństwa Państwowego.

W swoim przemówieniu zaznaczył, że co raz częściej słychać wypowiedzi o tym, że Rosja „powinna drogo zapłacić za swoją niezależną pozycję i za to, że popiera swoich rodaków /za granicą/ oraz za Krym i Sewastopol”.

Putin powiedział, że „nikomu nigdy się nie udawało i nie uda zastraszyć, powstrzymać czy izolować Rosji”. Kontynuując dalej ten wątek stwierdził:” my powinniśmy być gotowi na pewne trudności i dawania zawsze adekwatnej odpowiedzi na wszelkie niebezpieczeństwa dla suwerenności , stabilności i jedności społeczeństwa”.

wiadomości
wiadmomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)